logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

   25.09.2023, przeczytano 605 razy
ilustracjastrzałka
fot. Autorstwa UPwKrakowie - Praca własna

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z związku ze zmianą od 1 października 2023 roku nazwy na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ogłasza otwarty konkurs na projekt nowego logo. Prace można nadsyłać do 23 października 2023 roku Zwycięski projekt poznamy do 6 listopada 2023 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-uniwersytetu-pedagogicznego-w-krakowie,401474,artykul.html

Celem konkursu jest wyłonienie nowego projektu graficznego, który stanie się podstawą budowy identyfikacji wizualnej uczelni po zmianie nazwy na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej. Logo będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, promocyjnych i reklamowych. Znak graficzny powinien nawiązywać do tradycji Uczelni.

Adresatami konkursu są graficy, projektanci, artyści plastycy, absolwenci i pracownicy naukowych wyższych uczelni artystycznych. Pracę należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną bądź przesyłką kurierską na adres Uniwersytetu do 23 października 2023 roku do godziny 13.00. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 6 listopada 2023 roku. Informacja o wynikach Konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej uczelni.

Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych (brutto) oraz zaproszenie do negocjacji warunków umowy dotyczącej wykonania Systemu Identyfikacji Wizualnej.

Termin zgłaszania prac mija 23 października 2023 r. o godz. 13:00.

Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 15.000 zł.

Źródło: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Zdjęcie na licencji CC BY-SA 4.0

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

German Design Awards 2024 dla baterii kuchennych Omnires
Bateria z intuicyjnym systemem do filtrowania wody, zaprojektowana przez Paulinę Shacalis, otrzymała prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie German Design Awards 2024. Jury doceniło ten minimalistyczny projekt, który jest przykładem innowacyjnego myślenia marki i świadomego podejścia do projektowania.
Reprezentantki UW ze srebrem w mistrzostwach świata PR
W listopadzie trzydzieści drużyn z Azji, Europy, Afryki i Ameryki Północnej rywalizowało ze sobą w organizowanym przez ICCO (International Communication Consultancy Organization) konkursie dla młodych, kreatywnych specjalistów Public Relations.
Sandra Różycka laureatką 24. edycji Galerii Plakatu AMS
Sandra Różycka wygrała 24. edycję Galerii Plakatu AMS pod hasłem “Wygodnie i odpowiedzialnie, czyli jak?”. Jury ponadto wyróżniło w konkursie 5 prac - dwie autorstwa Rozalii Michalskiej oraz prace Magdaleny Wosik, Natalii Leśniak oraz Anny Czochary. Dodatkowo, nagrodę specjalną, ufundowaną przez Grupę Żabka, partnera głównego konkursu, zdobyła Katarzyna Panek. Partner...
Samsung Bespoke: II edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz
Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 roku.
IAB Mixx Awards: Złoto i Srebro dla kampanii The Art of Sex Ed
Kampania The Art of Sex Ed (Sztuka Bez Wstydu) zdobyła Złotą i Srebrną nagrodę w konkursie IAB Mixx Awards 2023. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764