logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logotyp 480 rocznicy nadania Grajewu praw miejskich

   09.10.2019, przeczytano 235 razy
ilustracjastrzałka

Grajewskie Centrum Kultury w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Grajewo zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na "Logo obchodów 480. rocznicy nadania praw miejskich Grajewu".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logotyp-480-rocznicy-nadania-grajewu-praw-miejskich,384283,artykul.html

Termin dostarczenia prac konkursowych mija 21 października 2019 r. 

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 2.000,00 zł

Zwycięskie Logo stanie się oficjalnym symbolem obchodów 480. rocznicy nadania praw miejskich Grajewu i będzie wykorzystywany w ich identyfikacji wizualnej poprzez umieszczanie na szeroko rozumianych materiałach informacyjno-promocyjnych i popularyzatorskich, takich jak m.in. plakaty, foldery, billboardy, postery, rollupy, prezentacje, serwisy internetowe oraz na innych materiałach przygotowywanych, wydawanych bądź zlecanych przez do wykonania w ramach tych obchodów.

Źródło: Grajewskie Centrum Kultury

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Wychodzi nieco ponad 4 złote za rok.

avatar użytkownika
,

To dużo czy mało?  

avatar użytkownika
,

Nie ma selekcji portfolio, więc w sam raz dla startujących w zawodzie.
  

avatar użytkownika
,

Nie jestem jednak pewien, czy to startujących w zawodzie chciałby przyciągnąć organizator.  

avatar użytkownika
,

Może po prostu organizator woli oceniać prace a nie uczestników i ich dorobek?  

avatar użytkownika
,

I dlatego daje niską nagrodę?  

avatar użytkownika
,

A skąd Ty albo my mielibyśmy to wiedzieć? Może ma ograniczenia budżetowe, radni uchwalili takie środki?  

avatar użytkownika
,

No ale przecież mają dostęp do internetu, mogą łatwo sprawdzić jakie są realia rynkowe, ile kosztuje praca dobrego projektanta...  

avatar użytkownika
,

Wielu dobrych projektantów gotowych jest zrezygnować z rynkowych stawek jeśli biorą udział w przedsięwzięciu o wymiarze społecznym, kulturalnym itp. Pewnie nie bierzesz tego pod uwagę, ale być może organizator brał?  

avatar użytkownika
,

W istocie.
Tyle, że wtedy należałoby położyć nacisk na te inne aspekty.
Tutaj ich nie ma.

Wychodzi więc na to, że organizator nie pomyślał o nich. Po prostu poskąpił na honorarium.
  

Najnowsze w tym dziale

4 nagrody dla Bluerank w konkursie Performance Marketing Diamonds
Tytuł Agencji Roku, Grand Prix za kampanię SEO dla DOZ, główne nagrody za kampanie paid social media dla Promedica24 i SEO Emergency Quest dla DOZ. Tegoroczny konkurs Performance Marketing Diamonds, którego rozstrzygnięcie odbyło się 17 października w Warszawie należał do Bluerank.
Laureaci Grand Video Awards 2019
Podczas gali Grand Video Awards 2019 Grupa Filmowa Darwin otrzymała nagrodę dla Kanału Roku, odebrała też statuetkę w kategorii Rozrywka i komedia. Nagrodę Widzów otrzymał Krzysztof Gonciarz. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach, nagrody przyznali też partnerzy GVA 2019. Patronami medialnymi konkursu po raz kolejny była Wyborcza.pl oraz CoJestGrane24.
Znamy finalistów tegorocznej edycji festiwalu Golden Drum
26. Międzynarodowy Festiwal Golden Drum ogłosił finalistów tegorocznej edycji konkursu.  Do organizatorów spłynęło 1150 prac, z czego 883 uczestniczyło w głównym konkursie a 267 było zgłoszonych do konkursu Young Drummers. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas piątkowej ceremonii wręczenia nagród, która będzie miała miejsce w piątek...
Druga edycja Antalis Interior Design Award
Antalis, europejski dystrybutor papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej, ogłasza drugą edycję Antalis Interior Design Award 2019, konkursu dedykowanego architektom i projektantom z całego świata. Ideą konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.  
Gemini Park Tychy z nagrodą za kampanię otwarcia
Gemini Park Tychy  zostało docenione w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards 2019, który organizuje Polska Rada Centrów Handlowych. Wczoraj w nocy galeria zgarnęła dla siebie nagrodę w kategorii "Kampania otwarcia/przebudowy/modernizacji obiektu handlowego roku".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764