logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na mural FSC w Lublinie

   08.08.2020, przeczytano 391 razy
ilustracjastrzałka

Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-mural-fsc-w-lublinie,388040,artykul.html

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu koncepcyjnego muralu o tematyce związanej z historią i działalnością Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.Organizatorzy oczekują, aby w projekcie muralu zawarte były sceny z historii Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie, w tym między innymi związane z otwarciem fabryki oraz wydarzeniami Lubelskiego Lipca `80 i stanu wojennego `81, a także odnoszące się do produkowanych pojazdów m. in. Lublin 51, Żuk (w rożnych wersjach), Lublin I, II i III oraz SKOT.

Miejscem przewidzianym do realizacji muralu jest mur oporowy przy ulicy Mełgiewskiej 8 w Lublinie (wschodnia strona ulicy, naprzeciw muralu "Lubelski Lipiec 1980")o wymiarach 2,3 x 82 metry, w tym 10 metrów z prawej strony przeznaczone będzie na umieszczenie logotypów sponsorów. 3.

Konkurs ma charakter otwarty. Organizator zakłada przyznanie I Nagrody w wysokości 4.000,00 zł brutto.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: nabor@ck.lublin.pl. 

  • Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 sierpnia 2020 r.
  • Ogłoszenie wyników Konkursu: do 31 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji, regulamin: http://ck.lublin.pl/2020/07/konkurs-na-mural-fsc-w-dzielnicy-hajdow-zadebie-w-lublinie/

Źródło: Centrum Kultury w Lublinie

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PZU nagrodzone za kampanię „Praktyczna wiedza ma sens”
Kampania PZU „Praktyczna wiedza ma sens” została wyróżniona w prestiżowym konkursie Employer Branding Excellence Awards 2020. Konkurs organizowany jest przez HRM Institute, który promuje najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce. PZU otrzymało wyróżnienie w kategorii „Kampania internetowa”.
Alek Frydrych w jury konkursu KTR 2020
Alek Frydrych, associate creative director w VMLY&R Poland, zasiadł w jury tegorocznej edycji KTR - największego konkursu kreatywności w Polsce. Oceni prace zgłoszone w kategorii Communication: Video, Audio, Print&Publishing, Online, Mobile, Copywriting.
3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni rozstrzygnięty
Już po raz kolejny wybrano zwycięzców w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Nominowane lokale pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną, a celem konkursu jest wspieranie inicjatyw miastotwórczych oraz lokalnej społeczności.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764