logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na mural w Piasecznie

   21.08.2019, przeczytano 261 razy
ilustracjastrzałka

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-mural-w-piasecznie,383663,artykul.html

Celem konkursu na projekt muralu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu, czyli wielkoformatowego malowidła ściennego, które zostanie zrealizowane na ścianie korytarza Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie.

Tematyka muralu ma być inspirowana historią i kulturą Piaseczna. Wielkoformatowy obraz wykonany powinien być na bazie farb akrylowych lub innych profesjonalnych farb (np. sprayów).

Konkurs na projekt muralu ma charakter otwarty. Uczestnik konkursu na projekt muralu zobowiązany jest do przedłożenia wraz z pracą konkursową portfolio. Wykonanie projektu przez uczestnika jest obowiązkowe.

Laureat konkursu na projekt muralu otrzymuje nagrodę za projekt w wysokości 10 000,00 zł brutto. Wynik konkursu na projekt muralu zostanie ogłoszony na oficjalnej stronie internetowej organizatora http://www.biblioteka-piaseczno.pl oraz fundatora https://piaseczno.eu

Nagroda stanowi wynagrodzenie za projekt muralu wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do muralu na Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno.

Harmonogram konkursu na projekt muralu

  1. 1. Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.09.2019 r. do godz. 15:00.
  2. 2. Ogłoszenie wyników: 15.10.2019 r.

Więcej informacji, regulamin: http://www.biblioteka-piaseczno.pl/wordpress/konkurs-na-mural/

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764