logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na mural w Piasecznie

   21.08.2019, przeczytano 346 razy
ilustracjastrzałka

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-mural-w-piasecznie,383663,artykul.html

Celem konkursu na projekt muralu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu, czyli wielkoformatowego malowidła ściennego, które zostanie zrealizowane na ścianie korytarza Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie.

Tematyka muralu ma być inspirowana historią i kulturą Piaseczna. Wielkoformatowy obraz wykonany powinien być na bazie farb akrylowych lub innych profesjonalnych farb (np. sprayów).

Konkurs na projekt muralu ma charakter otwarty. Uczestnik konkursu na projekt muralu zobowiązany jest do przedłożenia wraz z pracą konkursową portfolio. Wykonanie projektu przez uczestnika jest obowiązkowe.

Laureat konkursu na projekt muralu otrzymuje nagrodę za projekt w wysokości 10 000,00 zł brutto. Wynik konkursu na projekt muralu zostanie ogłoszony na oficjalnej stronie internetowej organizatora http://www.biblioteka-piaseczno.pl oraz fundatora https://piaseczno.eu

Nagroda stanowi wynagrodzenie za projekt muralu wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do muralu na Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno.

Harmonogram konkursu na projekt muralu

  1. 1. Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.09.2019 r. do godz. 15:00.
  2. 2. Ogłoszenie wyników: 15.10.2019 r.

Więcej informacji, regulamin: http://www.biblioteka-piaseczno.pl/wordpress/konkurs-na-mural/

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764