logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na okładkę kwartalnika 2+3D

   09.05.2006, przeczytano 7077 razy

Z okazji zbliżającego się wydania jubileuszowego, 20. numeru magazynu obecnego już 5 lat na polskim rynku, redakcja 2+3D ogłosiła kolejny konkurs na okładkę. Jubileuszowe wydanie będzie poświęcone w całości polskiemu wzornictwu, a wydawca ma zamiar zwiększyć jego nakład. 20 najlepszych prac zostanie zaprezentowane publicznie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-okladke-kwartalnika-2%2B3d,3903,artykul.html

Do wygrania jest pakiet Adobe Creative Suite 2 Premium, drukarka i skaner HP oraz tablety Wacom i książki. Termin dostarczenia prac upływa 20 czerwca. Kryteria oceny prac to zgodność projektu z „duchem” pisma, wysoki poziom graficzny oraz walory marketingowe.

Oddajmy głos redakcji 2+3D: „(...) Okładka to twarz magazynu – czytelnik ma ją zauważyć pośród setek innych, leżących na regałach księgarskich i na podstawie jednego spojrzenia ocenić czy przypuszczalna treść będzie interesującą i czy warto wydać pieniądze na pismo. Okładka magazynu projektowego to coś więcej – to twarz, która powinna być interesująca, ujmująca, plastycznie bez zarzutu, jednym słowem – ma trafić do czytelnika wyrobionego, a nawet wybrednego. (...)”

Szczegóły:
www.2plus3d.pl

Źródło: 2+3D

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764