logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na okładkę kwartalnika 2+3D

   09.05.2006, przeczytano 7127 razy

Z okazji zbliżającego się wydania jubileuszowego, 20. numeru magazynu obecnego już 5 lat na polskim rynku, redakcja 2+3D ogłosiła kolejny konkurs na okładkę. Jubileuszowe wydanie będzie poświęcone w całości polskiemu wzornictwu, a wydawca ma zamiar zwiększyć jego nakład. 20 najlepszych prac zostanie zaprezentowane publicznie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-okladke-kwartalnika-2%2B3d,3903,artykul.html

Do wygrania jest pakiet Adobe Creative Suite 2 Premium, drukarka i skaner HP oraz tablety Wacom i książki. Termin dostarczenia prac upływa 20 czerwca. Kryteria oceny prac to zgodność projektu z „duchem” pisma, wysoki poziom graficzny oraz walory marketingowe.

Oddajmy głos redakcji 2+3D: „(...) Okładka to twarz magazynu – czytelnik ma ją zauważyć pośród setek innych, leżących na regałach księgarskich i na podstawie jednego spojrzenia ocenić czy przypuszczalna treść będzie interesującą i czy warto wydać pieniądze na pismo. Okładka magazynu projektowego to coś więcej – to twarz, która powinna być interesująca, ujmująca, plastycznie bez zarzutu, jednym słowem – ma trafić do czytelnika wyrobionego, a nawet wybrednego. (...)”

Szczegóły:
www.2plus3d.pl

Źródło: 2+3D

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
Firma Google ogłosiła nominacje do nagród Google Premier Partner Awards 2019 w sześciu kategoriach. Bluerank ma szansę na tytuł najlepszego partnera w kategorii DISPLAY za kampanię dla Jean Louis David oraz w kategorii VIDEO – za projekt dla Rainbow. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 października podczas gali w Dublinie.
Tofu Studio ponownie z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design i po raz drugi otrzymało tę prestiżową nagrodę. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy przygotowany na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku.
Konkurs na mural w Piasecznie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.
Złote Spinacze 2019. Kategorie konkursowe
Złote Spinacze to konkurs o otwartym charakterze. Kierowany jest do podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji, firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest siedemnastą w historii konkursu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764