logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na plakat 30 Lat Wolności

   10.05.2019, przeczytano 691 razy
ilustracja

Organizator: Fundacja Gdańska oraz partnerzy: Demokracja Ilustrowana, Europejskie Centrum Solidarności i Miasto Gdańsk zapraszają do wzięcia udziału w konkursie 30 LAT WOLNOŚCI będącym częścią obchodów 30 lecia wolnych wyborów. Dwadzieścia prac finalistów będzie tworzyć wystawę 30 LAT WOLNOŚCI, a trzy prace zostaną nagrodzone nagrodami finansowymi. Tworząc wystawę chcemy poznać Wasze interpretacje słowa "WOLNOŚĆ" i stworzyć przekrój graficznych spojrzeń na ostatnie 30 lat wolnej Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-plakat-30-lat-wolnosci,382390,artykul.html

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 czerwca na Skwerze Świętopełka.

Na prace czekamy do 15 maja. Jury w składzie: Jerzy Janiszewski, Agata Królak, Magdalena Ponagajbo i Luka Rayski wybiorą finalistów do 20 maja – poinformujemy o wynikach zwycięzców mailowo. Wyniki konkursu zostaną oficjalnie ogłoszone podczas wernisażu wystawy 1 czerwca oraz na facebooku i stronie www.demokracjailustrowana.pl.

Konkurs organizowany jest przez inicjatywę Demokracja Ilustrowana (partner) i Fundację Gdańską (organizator).

NAGRODY

W konkursie przewidziane są trzy nagrody pieniężne.

  • za 1 miejsce – 5.000,00 złotych;
  • za 2 miejsce – 3.000,00 złotych;
  • za 3 miejsce – 1.000,00 złotych.

WYSYŁANIE PRAC KONKURSOWYCH

Prace w formatach określonych w regulaminie prosimy wysyłać od 30 kwietnia do 15 maja na adres mailowy demokracjailustrowana(at)gmail.com.

Źródło: Miasto Gdańsk

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs Logo65: Polska i Indonezja
Polska i Indonezja w 2020 roku obchodzą rocznicę 65-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Dżakarcie we współpracy z Ambasadą Indonezji w Warszawie oraz główny partner konkursu: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie, zapraszają do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tej rocznicy.
Inspiracje Bauhausem i lampa z recyklingu: konkursy dla młodych twórców
Dom marzeń zgodny z ideami Bauhausu i lampa stworzona z poprodukcyjnych materiałów odpadowych to tematy przewodnie tegorocznych konkursów Rytm Światłai Sustainable Lamp,organizowanych w ramach Targów Światło i Targów Elektrotechnika. Wydarzenia realizowane od blisko 8 lat na stałe wpisały się w program imprezy. Każda edycja nawiązuje do najbardziej aktualnych zagadnień i...
Znamy skład jury 11. edycji konkursu POS Stars
Po raz kolejny wybrane zostaną najlepsze realizacje rynkowe wspierające sprzedaż.
Rozpoczęła się XVII edycja konkursu Złote Spinacze
Związek Firm Public Relations po raz siedemnasty zaprasza do udziału w konkursie Złote Spinacze, w którym wyłaniane są najlepsze kampanie public relations w Polsce. Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych, a także zwiększanie profesjonalizmu branży.
Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764