logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na plakat 30 Lat Wolności

   10.05.2019, przeczytano 315 razy
ilustracja

Organizator: Fundacja Gdańska oraz partnerzy: Demokracja Ilustrowana, Europejskie Centrum Solidarności i Miasto Gdańsk zapraszają do wzięcia udziału w konkursie 30 LAT WOLNOŚCI będącym częścią obchodów 30 lecia wolnych wyborów. Dwadzieścia prac finalistów będzie tworzyć wystawę 30 LAT WOLNOŚCI, a trzy prace zostaną nagrodzone nagrodami finansowymi. Tworząc wystawę chcemy poznać Wasze interpretacje słowa "WOLNOŚĆ" i stworzyć przekrój graficznych spojrzeń na ostatnie 30 lat wolnej Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-plakat-30-lat-wolnosci,382390,artykul.html

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 czerwca na Skwerze Świętopełka.

Na prace czekamy do 15 maja. Jury w składzie: Jerzy Janiszewski, Agata Królak, Magdalena Ponagajbo i Luka Rayski wybiorą finalistów do 20 maja – poinformujemy o wynikach zwycięzców mailowo. Wyniki konkursu zostaną oficjalnie ogłoszone podczas wernisażu wystawy 1 czerwca oraz na facebooku i stronie www.demokracjailustrowana.pl.

Konkurs organizowany jest przez inicjatywę Demokracja Ilustrowana (partner) i Fundację Gdańską (organizator).

NAGRODY

W konkursie przewidziane są trzy nagrody pieniężne.

  • za 1 miejsce – 5.000,00 złotych;
  • za 2 miejsce – 3.000,00 złotych;
  • za 3 miejsce – 1.000,00 złotych.

WYSYŁANIE PRAC KONKURSOWYCH

Prace w formatach określonych w regulaminie prosimy wysyłać od 30 kwietnia do 15 maja na adres mailowy demokracjailustrowana(at)gmail.com.

Źródło: Miasto Gdańsk

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na logotypy wydziałów Politechniki Krakowskiej
W związku z reformą Szkolnictwa Wyższego Politechnika Krakowska zmienia swoją strukturę i postanowiła ujednolicić identyfikację wizualną swoich wydziałów. Politechnika pozostawia kolorystykę i sygnet dotychczasowego logo bez zmian dopuszczając jednocześnie zmianę typografii logotypu. Dotychczasowa identyfikacja wizualna wydziałów wymaga natomiast unowocześnienia...
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w ósmej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. W tym roku konkurs jest otwarty także dla autorów prac podyplomowych. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ.DIMAQ UNI open graphajlepszą pracę...
Provident przyznał nagrodę w konkursie Grand Press Photo 2019
Provident już trzeci rok z rzędu przyznał nagrodę specjalną w ramach konkursu Grand Press Photo. Jako partner kategorii Życie codzienne, Provident Polska wyróżnił zdjęcie wykonane przez Aleksandra Knittera, fotoreportera z Chojnic.
FleetPulse - projekt stworzony przez VMLY&R Poland i VMLY&R Londyn dla Bridgestone - otrzymał złotą statuetkę w konkursie Innovation, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.
Firma Dobrze Widziana 2019 dla Cityboard Media
Cityboard Media z tytułem „Firmy Dobrze Widzianej”. To wyróżnienie Business Centre Club przyznaje firmom, które w szczególny sposób dbają o CSR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764