logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na plakat promujący... las

   01.03.2016, przeczytano 1890 razy
ilustracja
fot. Signs.pl

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie i Nadleśnictwo Włoszakowice serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskim konkursie na plakat pt. „Las to magiczne miejsce”. Celem konkursu jest próba spojrzenia na las w sposób niecodzienny, pokazania że las może być atrakcyjny nie tylko ze względu na swoje walory przyrodnicze, ale również jako inspiracja dla artystów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-plakat-promujacy...-las,27682,artykul.html

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób zajmujących się projektowaniem reklamowym. Ma on charakter otwarty i uczestniczyć może w nim każdy. Udział w konkursie na wszystkich jego etapach jest bezpłatny. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu 1-3 zaprojektowanych i wykonanych przez siebie plakatów.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Nagrodą dla autorów wyróżnionych plakatów będzie ich wydruk i zaprezentowanie na wystawie ciągłej w budynku Kolegium Cieszkowskich, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przez okres nie krótszy niż dwa lata.

Do konkursu można zgłaszać prace oryginalne,  które wcześniej nie uczestniczyły w innych konkursach. 

Prace należy przesyłać w terminie do 30 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji, regulamin: http://wles.up.poznan.pl/pl/og-lnopolski-konkurs-na-plakat-las-magiczne

Źródło: Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
Finaliści konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2023
World Photography Organisation opublikowała listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2023. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim oraz Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 13 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2023 w londyńskim Somerset House w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764