logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na plakat z agentem 007

   07.01.2020, przeczytano 618 razy
ilustracjastrzałka

W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-plakat-z-agentem-007,385227,artykul.html

Organizatorzy wytypują 20 prac jako finalistów, a twórca każdej z nich otrzyma 250 funtów. Ponadto wybranych zostanie 5 prac, a każdy Wybrany Twórca otrzyma 2 000 funtów

Zadaniem jest stworzenie plakatu zainspirowanego filmami o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem i stanowiącego hołd dla wizualnego dziedzictwa Bonda. Praca powinna być wyjątkowa, efektowna i „niezaprzeczalnie bondowska”. Można w niej umieścić wszelkie postacie z filmów z Bondem (albo nie umieszczać żadnej z nich). Na plakacie należy umieść znak 007.

20 prac zostanie wytypowanych jako Finaliści. Twórca każdego z nich:

  • ma szansę zobaczyć swój utwór w bondowskich kanałach społecznościowych i cyfrowych;
  • ma szansę uzyskać poradę zawodową i informację o swoim utworze od lokalnej agencji kreatywnej (telefonicznie lub mailowo);
  • otrzyma 250 funtów za każdy wybrany utwór.

5 utworów zostanie wybranych do grona Wybranych Twórców. Każdy z tych Twórców:

  • ma szansę zobaczyć swój utwór w bondowskich kanałach społecznościowych i cyfrowych;
  • ma szansę uzyskać poradę zawodową i informację o swoim utworze od lokalnej agencji kreatywnej (telefonicznie lub mailowo);
  • otrzyma 2 000 funtów za każdy wybrany utwór.

Prace nalezy przesyłać do dnia 16 stycznia 2020 r. Konkurs ma charakter międzynarodowy i adresowany jest do osób pełnoletnich. Do każdego zgłoszenia należy dołączyć krótki pisemny podpis po angielsku wyjaśniający inspirację i kształt utworu.

W skład jury wejdą członkowie działu marketingowego Universal Pictures International oraz najprawdopodobniej producenci filmu z Jamesem Bondem Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, oraz Daniel Craig.

Kryteria oceny: kreatywność (30%), oryginalność (30%) oraz ogólne zrozumienie tematu (40%).

O FILMIE NIE CZAS UMIERAĆ

W Nie czas umierać Bond odchodzi z czynnej służby i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jednak nie trwa to długo, gdyż wkrótce zjawia się stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Misja, której celem jest uratowanie porwanego naukowca, okazuje się bardziej zdradliwa, niż można by się tego spodziewać, a Bond trafia na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Film, wyprodukowany wspólnie przez EON Productions założone przez Alberta R. Broccoli, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) oraz Universal Pictures International wyreżyserował Cary Joji Fukunaga (Beasts of No Nation, Detektyw), a Daniel Craig po raz piąty wciela się w stworzoną przez Iana Fleminga postać Jamesa Bonda, agenta 007. Napisany przez Neala Purvisa i Roberta Wade (SPECTRE, SKYFALL), Cary ego Joji Fukunagę, Scotta Z. Burns'a (Epidemia strachu, Ultimatum Bourne oraz Phoebe Waller-Bridge (Obsesja Ewy, Współczesna dziewczyna) film Nie czas umierać jest obecnie w fazie postprodukcji. Dzieło trafi do kin na całym świecie: 2 kwietnia 2020 r. w Wielkiej Brytanii, gdzie jego dystrybutorem jest Universal Pictures International, oraz 10 kwietnia 2020 r. w USA, gdzie będzie rozprowadzany przez MGM za pośrednictwem swoje spółki dystrybucyjnej United Artists Releasing.

Źródło: Talenthouse

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Asbis ma 4 nagrody Red Dot Awards
Klawiatura Prestigio Click&Touch została w tym roku doceniona przez jury międzynarodowego, prestiżowego konkursu Red Dot Awards, w czterech kategoriach równocześnie: Innovative product, Smart product, Computer and IT and TV and Home Entertainment. Jest to uznanie nie tylko wartości designerskich produktu, ale również docenienie jego innowacyjności i walorów...
Konkurs na aranżację wystawy stałej Muzeum Książąt Lubomirskich
Zakład Narodowy im. Ossolińskich oraz Fundacja Art Transparent zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji aranżacji wystawy stałej przyszłego Muzeum Książąt Lubomirskich. Prace konkursowe można składać do 20 kwietnia 2020 r. Pula nagród wynosi 60 tysięcy złotych. 
Konkurs na identyfikację wizualną Klastra IT
Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie ogłasza konkurs na zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Klastra IT. 
Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „ULICZNICY” w Gliwicach. Do wygrania jest 3 tys. zł i nagrody rzeczowe.
Polska widziana przez tysiące obiektywów
Świat się zmienia na naszych oczach, codziennie budzimy się w nowej rzeczywistości, a gdzie to nas zaprowadzi? Tego nikt nie wie. Na przestrzeni lat, fotografowie dokumentowali otoczenie, tworząc nie tylko pamiątkę ale i obraz przeszłości.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764