logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na projekt sztandaru Technikum Leśnego w Białowieży

   07.01.2020, przeczytano 328 razy

Celem konkursu jest stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do powstania sztandaru szkolnego. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-projekt-sztandaru-technikum-lesnego-w-bialowiezy,385224,artykul.html

Projekt powinien uwzględniać następujące elementy:

1) awers – wzorzec urzędowy; prawa strona sztandaru nawiązująca do barw narodowych; wizerunek orła białego; napis: W NAUCE I PRACY DLA DOBRA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ,

2) rewers – lewa strona sztandaru ma zawierać pełną nazwę szkoły: TECHNIKUM LEŚNE W BIAŁOWIEŻY oraz obraz graficzny (nie żubr) nawiązujący do:

  • 90-letniej, najdłuższej w Polsce, historii średniego zawodowego szkolnictwa leśnego w Białowieży;
  • ponad 600-letniej królewskiej historii Puszczy Białowieskiej, która jako jedyny w Polsce obiekt przyrodniczy jest  wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wymiar sztandaru: 100 cm × 100 cm. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 2 prace konkursowe.

Prace należy dostarczyć lub przesłać wraz z kartą zgłoszenia do sekretariatu Technikum Leśnego w Białowieży do 29 lutego 2020 roku.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana w tym celu komisja konkursowa, zwana dalej Komisją. Członków komisji powołuje Organizator. Organizator określa termin i miejsce obrad Komisji, lecz nie później niż do 31 marca 2020 roku.

Komisja dokona wyboru najlepszej pracy konkursowej – I Nagroda oraz przyzna II Nagrodę i Wyróżnienie.

Nagrody

  • I Nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł;
  • II Nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł;
  • Wyróżnienie: nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

Ponadto Organizator wykona sztandar wg zwycięskiego projektu i umieści pamiątkową tabliczkę z nazwiskiem autora projektu w gablocie, w której przechowywany będzie sztandar.

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w szkole.

Źródło: Technikum Leśne w Białowieży

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oval – Polacy z nagrodą Red Dot 2020
Devo polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie Red Dot 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.
Ad Wo/Man 2019: Znamy zdobywców statuetek!
Maciej Marasek z 2012 Agency, Paweł Gala z Wavemaker Polska i Jacek Kulczycki z OTO Film – to zdobywcy tytułu AD WO/MAN Roku 2019. AD Marketerem Roku 2019 został Marcin Sienkowski z OLX Polska.
Rusza X edycja konkursu Zainspirowani Japonią
W dniu 1 kwietnia rozpoczyna się kolejna, już dziesiąta edycja konkursu Zainspirowani Japonią. Laureaci w dwóch kategoriach: Open i Wektor mają szansę wygrać monitor graficzny marki EIZO oraz tablet graficzny Wacom.
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. Z tej okazji świętujemy. Na towarzyszącym nagrodzie festiwalu Miasto Słowa będziemy starali się uchwycić i przeżyć raz jaszcze najważniejsze momenty w literaturze dwudziestego pierwszego wieku. Chcielibyśmy, żeby dopełnieniem tych festiwalowych spotkań i rozmów była...
Statuetki w miedzynarodowym konkursie Zoomart 2020 rozdane
Jury Festiwalu i Konkursu kalendarzy ZoomArt 2020 ogłosiło laureatów konkursu w różnych kategoriach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764