logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na projekt sztandaru Technikum Leśnego w Białowieży

   07.01.2020, przeczytano 179 razy

Celem konkursu jest stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do powstania sztandaru szkolnego. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-projekt-sztandaru-technikum-lesnego-w-bialowiezy,385224,artykul.html

Projekt powinien uwzględniać następujące elementy:

1) awers – wzorzec urzędowy; prawa strona sztandaru nawiązująca do barw narodowych; wizerunek orła białego; napis: W NAUCE I PRACY DLA DOBRA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ,

2) rewers – lewa strona sztandaru ma zawierać pełną nazwę szkoły: TECHNIKUM LEŚNE W BIAŁOWIEŻY oraz obraz graficzny (nie żubr) nawiązujący do:

  • 90-letniej, najdłuższej w Polsce, historii średniego zawodowego szkolnictwa leśnego w Białowieży;
  • ponad 600-letniej królewskiej historii Puszczy Białowieskiej, która jako jedyny w Polsce obiekt przyrodniczy jest  wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wymiar sztandaru: 100 cm × 100 cm. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 2 prace konkursowe.

Prace należy dostarczyć lub przesłać wraz z kartą zgłoszenia do sekretariatu Technikum Leśnego w Białowieży do 29 lutego 2020 roku.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana w tym celu komisja konkursowa, zwana dalej Komisją. Członków komisji powołuje Organizator. Organizator określa termin i miejsce obrad Komisji, lecz nie później niż do 31 marca 2020 roku.

Komisja dokona wyboru najlepszej pracy konkursowej – I Nagroda oraz przyzna II Nagrodę i Wyróżnienie.

Nagrody

  • I Nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł;
  • II Nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł;
  • Wyróżnienie: nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

Ponadto Organizator wykona sztandar wg zwycięskiego projektu i umieści pamiątkową tabliczkę z nazwiskiem autora projektu w gablocie, w której przechowywany będzie sztandar.

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w szkole.

Źródło: Technikum Leśne w Białowieży

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764