logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na projekt witacza dla Łodzi

   29.03.2013, przeczytano 1498 razy
ilustracjastrzałka

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza otwarty konkurs na „Projekt witaczy dla Miasta Łodzi”. Do wygrania jest 10 tys. zł, projekty można przesyłać do 24 czerwca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-projekt-witacza-dla-lodzi,18330,artykul.html

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu promocyjno-informacyjnego znaku Miasta Łodzi – charakterystycznego elementu małej architektury tzw. witacza, który zostanie ustawiony przy drogach wjazdowych do Miasta Łodzi (drogi wojewódzkie i krajowe).

Termin nadsyłania prac mija 24 czerwca 2013 r. o godz. 16.00. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób, a w szczególności do projektantów i studentów kierunków artystycznych z całej Polski.

Zgłoszone prace muszą być pracami autorskimi, wcześniej nienagradzanymi oraz nierealizowanymi. Za najlepszy projekt witacza dla Miasta Łodzi laureat Konkursu otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10.000,00 zł brutto.

Wyłonienia laureatów i nagrodzonych prac dokona Jury w składzie złożonym z przedstawicieli Urzędu Miasta Łodzi, Rady Miejskiej w Łodzi, łódzkich uczelni oraz NGO-sów. Posiedzenie jury planowane jest na początek lipca 2013 r.

Źródło: Urząd Miasta Łodzi

kreatywna.lodz.pl

Dodatkowe informacje:

Dodatkowe informacje o konkursie oraz strategii rozwoju i promocji Łodzi:

Regulamin i zarządzenie wprowadzające konkurs:
http://bip.uml.lodz.pl/index.php?str=8573&PHPSESSID=7eef8591b17175f82bfa51551f394664

Strategia marki i promocji miasta Łódź na lata 2010-2016: http://kreatywna.lodz.pl/page/14,glowne-zalozenia.html

Nowe logo Łodzi: http://kreatywna.lodz.pl/page/19,nowe-logo.html

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwają zgłoszenia do 25. edycji konkursu Effie Awards Poland
Po raz dwudziesty piąty, kampanie, działania i rozwiązania marketingowe oraz ich twórcy będą rywalizować o tytuł najbardziej efektywnych. Zgłoszenia do tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji konkursu potrwają do 5 lipca 2024 roku.
Rafał Lampasiak ponownie Jurorem w Mad Stars
Dyrektor strategiczny Mullenlowe Warsaw (Mullenlowe Group) - Rafał Lampasiak, po raz kolejny znalazł się w gronie jurorów konkursu MAD STARS.
Twórczość lokalna w konkursie ArtInPost 2024
InPost zaprasza do udziału w piątej, jubileuszowej edycji ArtInPost. Ten doceniony przez branżę i konsumentów konkurs, skierowany jest do pasjonatów projektowania, autorów grafiki użytkowej oraz wszystkich tych, którzy chcą promować swój region, kulturę i wartości. Na uczestników tegorocznej odsłony wydarzenia czeka pula atrakcyjnych nagród takich jak Laptop Apple MacBook Pro,...
Kolejne nagrody dla Nobonobo za wzornictwo mebli
NOBONOBO kontynuuje swą imponującą drogę sukcesu, zdobywając prestiżowe wyróżnienia w świecie międzynarodowego designu. Stolik Flesia został uhonorowany nagrodą Iconic Awards 2024, po raz kolejny potwierdzając doskonałą jakość i unikalne wzornictwo, z jakich słynie NOBONOBO. Ponadto, firma z Łodygowic znalazła się w elitarnym gronie finalistów konkursu Elle...
Międzynarodowy sukces polskiej architektki
Architektka Magdalena Federowicz-Boule, założycielka oraz prezeska cenionej polskiej pracowni architektonicznej Tremend, zasiądzie w jury World Architecture Festival 2024. Polka znalazła się wśród reprezentantów tak uznanych pracowni jak Zaha Hadid Architects czy MAD Architects. Wcześniej pracownia Tremend dwukrotnie wyróżniona została...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764