logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na scenariusz i realizację wystawy/cyklu wystaw w Galerii Fotografii pf

   16.08.2012, przeczytano 1122 razy
ilustracjastrzałka

Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu ogłasza konkurs  na scenariusz wystawy lub cyklu wystaw fotografii, które będą realizowane w Galerii Fotografii pf.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-scenariusz-i-realizacje-wystawy-cyklu-wystaw-w-galerii-fotografii-pf,16369,artykul.html

Cel konkursu:
Celem konkursu jest przygotowanie scenariusza wystawy lub cyklu wystaw (maksymalnie 5), które będą prezentowane w Galerii Fotografii pf w okresie od listopada 2012 do listopada 2013 roku.

Zależy nam na prezentacji wyrazistych indywidualności artystycznych oraz nowatorskich działań w obszarze polskiej oraz światowej fotografii współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem fotografii artystycznej, eksperymentalnej i dokumentalnej. Obszar tematyczno-problemowy programu ma być poszerzony o wystawę poświęconą historii fotografii (fotografia XIX-wieczna i pierwszej poł. XX wieku).

Propozycje wystaw powinny mieć charakter premierowy, wyróżniać się oryginalnością koncepcji i poszukiwaniem nowych punktów widzenia oraz refleksji w obszarze fotografii.

Do udziału w konkursie zapraszamy kuratorów indywidualnych, zespoły kuratorskie, artystów, krytyków oraz teoretyków sztuki.

Miejsce realizacji: Galeria Fotografii pf / Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu

Czas realizacji: listopad 2012 – listopad 2013 r.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 14.09.2012.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone: do 25.09. 2012.
Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie organizatora: www.zamek.poznan.pl

Szczegóły: http://www.zamek.poznan.pl/news.php?id=371&view=full

Źródło: Centrum Kultury Zamek

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764