logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik

   29.07.2022, przeczytano 813 razy
ilustracjastrzałka

Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ WŁASNY ŚWIAT Z NVIDIA CANVAS”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-nvidia-canvas-x-komputronik,396764,artykul.html

Działanie NVIDIA Canvas opiera się na połączeniu kart graficznych z RTX-em oraz sztucznej inteligencji, czego efektem jest tworzenie realistycznych obrazów. W praktyce oznacza to, że narysowane przez nas proste linie zmieniają się w czasie rzeczywistym, a my możemy wybrać jeden z dziewięciu stylów lub dodać własny, który najbardziej pasuje do naszej koncepcji. Możliwości twórcze są nieograniczone! Bądź kreatywny i pokaż nam, jak NVIDIA Canvas pomaga Ci w działaniu!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Zapoznaj się z regulaminem
  • Zainstaluj na komputerze z kartą GeForce RTX oprogramowanie NVIDIA Canvas
  • Narysuj za pomocą aplikacji realistyczny pejzaż (możesz go wyeksportować i dokończyć w Adobe Photoshop)
  • Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij swoją pracę konkursową

Konkurs trwa do 11.08.2022 godz. 23:59

Szczegóły na: https://www.komputronik.pl/lp/konkurs-canvas/

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy zwycięzców 11. edycji Genius Universitatis
Już 11. edycja. Aż 35 uczestników – uczelni i wydziałów. W sumie 103 prace przesłane do 8 różnych kategorii. Ale tylko jeden (1!), ale jakże ambitny cel wszystkich tych wysiłków: zaprezentować uczelnię/wydział/instytut/katedrę jako miejsce wymarzone dla kandydatów na studia na rok akademicki 2022/2023. Przedstawiamy laureatów konkursu...
Sony World Photography Awards 2023: ogłoszono zwycięzców konkursu otwartego
Na konkurs Sony World Photography Awards 2023 napłynęło łącznie ponad 415 tysięcy fotografii z przeszło 200 krajów i terytoriów, z czego na konkurs otwarty przypada ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Zwycięzcy otrzymają cyfrowy sprzęt fotograficzny Sony, będą także współzawodniczyć o tytuł Fotografa Roku w konkursie otwartym i o nagrodę w wysokości 5000...
Konkurs na projekt i wykonanie muralu Zbigniewa Wodeckiego
Opolska trasa „Muzycznych murali” wzbogaci się o nowe dzieło przedstawiające Zbigniewa Wodeckiego, jednego z najważniejszych artystów związanych z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. A okazja ku temu jest szczególna, ponieważ opolski festiwal obchodzi w tym roku Jubileusz 60-lecia.
Poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu Paradyż Designers
Prestiżowy konkurs dla architektów i projektantów wnętrz organizowany przez Ceramikę Paradyż dobiegł końca. Jury pod przewodnictwem Mai Ganszyniec wybrało najlepsze prace prezentujące indywidualne koncepcje współczesnego wnętrza oceniając m.in. kreatywne wykorzystanie kolorów i struktur oraz twórcze podejście do małych formatów.
Jawor-Parkiet Design Awards - 5. edycja konkursu dla architektów
Jawor-Parkiet, polski producent podłóg drewnianych ponownie zaprasza architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764