logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik

   29.07.2022, przeczytano 414 razy
ilustracjastrzałka

Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ WŁASNY ŚWIAT Z NVIDIA CANVAS”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-nvidia-canvas-x-komputronik,396764,artykul.html

Działanie NVIDIA Canvas opiera się na połączeniu kart graficznych z RTX-em oraz sztucznej inteligencji, czego efektem jest tworzenie realistycznych obrazów. W praktyce oznacza to, że narysowane przez nas proste linie zmieniają się w czasie rzeczywistym, a my możemy wybrać jeden z dziewięciu stylów lub dodać własny, który najbardziej pasuje do naszej koncepcji. Możliwości twórcze są nieograniczone! Bądź kreatywny i pokaż nam, jak NVIDIA Canvas pomaga Ci w działaniu!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Zapoznaj się z regulaminem
  • Zainstaluj na komputerze z kartą GeForce RTX oprogramowanie NVIDIA Canvas
  • Narysuj za pomocą aplikacji realistyczny pejzaż (możesz go wyeksportować i dokończyć w Adobe Photoshop)
  • Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij swoją pracę konkursową

Konkurs trwa do 11.08.2022 godz. 23:59

Szczegóły na: https://www.komputronik.pl/lp/konkurs-canvas/

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Youtube Works 2022: Zwycięzcy poprzedniej edycji udzielają wskazówek
Po raz drugi w ramach YouTube Works Awards wyróżnione zostaną najbardziej kreatywne, a jednocześnie skuteczne polskie kampanie na YouTube. Bezpłatne zgłoszenia już ruszyły i potrwają do 31 sierpnia. O tym, dlaczego warto wziąć udział w konkursie i jak napisać dobre zgłoszenie w serii spotów opowiadają zwyciężczyni i zwycięzcy poprzedniej edycji.
124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie
Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w...
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764