logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs SMG dla młodych fotografów

   07.01.2011, przeczytano 2540 razy
ilustracjastrzałka

Biuro ds. Marketingu Południowego Tyrolu (SMG) zaprasza do udziału w piątej edycji 2011 konkursu młodych fotografów. Do wzięcia udziału w konkursie SMG zaprasza dziennikarzy - reporterów pracujących dla prasy lub mediów internetowych, fotografów (specjalizujących się w tematyce podróży, reportażach) oraz osoby studiujące fotografię lub kierunki artystyczne, poniżej 30 roku życia. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna wysokości 3000 Euro.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-smg-dla-mlodych-fotografow,11855,artykul.html

Uczestnicy powinni do 17. stycznia 2011 r. wysłać od 8 do 10 zdjęć o dowolnej tematyce. Zdjęcia należy wysłać pocztą w formie wydruku oraz na CD (300 dpi, format A4)

Wstępny wybór 6 fotografów zostanie dokonany przez jury na podstawie nadesłanych prac. Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na sesje zdjęciowe do Południowego Tyrolu w terminie od 1. stycznia do 31. października 2011 r. Tematy sesji będą dobierane na podstawie tematów nadesłanych przez uczestników prac oraz ich ukierunkowania. Wyprawa fotograficzna będzie powiązana z wyprawą dziennikarską - fotografowi będzie towarzyszył wybrany dziennikarz, który napisze artykuł związany z tematyką zdjęć. Konkretna data wyjazdu zostanie ustalona z uczestnikami konkursu oraz z towarzyszącymi im dziennikarzami. Tematy sesji fotograficznych zostaną uzgodnione z Biurem ds. Marketingu Południowego Tyrolu (SMG), jednak uczestnicy sami wybiorą miejsca w Południowym Tyrolu, które wykorzystają do zdjęć. SMG pokrywa koszty podróży i zakwaterowania uczestników finału konkursu.

Prace finałowe powinny zostać nadesłane do 30. Listopada 2011 r. (min. 8 - max. 10 zdjęć, 300 dpi, format A4). 

Każda osoba może wziąć udział tylko raz w konkursie organizowanym przez Biuro ds. Marketingu Południowego Tyrolu (Südtirol Marketing Gesellschaft).

Prace finałowe zostaną ocenione przez międzynarodowe jury. Nagroda główna zostanie wręczona zwycięzcy w styczniu 2012 w Południowym Tyrolu.

Jury: 

  • Frieder Blickle, fotograf freelancer (Hamburg)
  • Max Lautenschläger, fotograf freelancer (Berlin)
  • Thomas Linkel, fotograf freelancer (Monachium)
  • Helmut Rier, fotograf freelancer (Południowy Tyrol)
  • Stefano Scatà, fotograf freelancer (Bassano del Grappa)
  • Thomas Schweigert, fotograf freelancer (Hamburg)
  • Rebecca Swift, Director of Creative Planning Getty Images (Londyn)
  • Sadie Quarrier, Sr. Photo Editor, National Geographic Magazine (Londyn)


Źródło: SMG

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najlepsze kreacje reklamowe 2023 nagrodzone przez Biuro Reklamy TVP
Biuro Reklamy TVP po raz dziewiąty wyróżniło najlepsze kreacje reklamowe wyznaczające najwyższe standardy językowe w przekazach komercyjnych oraz odgrywające istotną rolę społeczną i kulturalną. Wśród laureatów tegorocznego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazły się: Fundacja Avalon, Jerónimo Martins Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna. Wyróżnienia otrzymały...
Kaufland: Klip „Balon” wyróżniony w konkursie OLX „Liderzy Rekrutacji”
Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu OLX „Liderzy Rekrutacji”, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem...
Kampania „Teraz Mnie Widzisz?” z nagrodą Biura Reklamy TVP
Ogólnopolska kampania społeczna Fundacji Avalon została wyróżniona nagrodą Biura Reklamowego TVP w kategorii Odpowiedzialność Społeczna. Akcja Złota Mowa Reklamowa zorganizowana została po raz dziewiąty i jak co roku ma na celu wyróżnienie najlepszych kreacji reklamowych, które odznaczają się nie tylko formą wyrazu, lecz także najwyższymi standardami...
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023
Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.
Cover Awarts 2023: trwają zgłoszenia do konkursu
Zgłoszenia do Cover awArts 2023, organizowanych przez Decybele Dizajnu są już na półmetku. Coroczny konkurs na najlepszą okładkę i oprawę graficzną albumu muzycznego odbywa się już po raz jedenasty, a jego zwieńczeniem ponownie będzie prezentacja zwycięskich projektów na wystawie, połączonej z rozdaniem nagród – kultowych już statuetek Cover awArts, a w tym roku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764