GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Gdynia: Koordynator Projektów

16.03.2022
Oferta ważna do:18.04.2022 godz. 00:00
Odsłon: 1083

Młodszy koordynator projektów

Zakres obowiązków:

Koordynowanie projektów związanych z identyfikacją wizualną naszych Klientów
Przygotowywanie projektów i wizualizacji dla Klientów
Stała współpraca z Klientami ale też z dostawcami i działem produkcji
Tworzenie kosztorysów, wycen, ofert
Opiniowanie reklam w Urzędach
Ewentualne współtworzenie treści na socjale i stronę firmy

Nasze wymagania:

Warunek konieczny: znajomość programu Corel Draw
Przede wszystkim umiejętność szybkiego uczenia się!
Dokładność, zorganizowanie, komunikatywność i umiejętność słuchania
Chęci do pracy i pozytywne nastawienie
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży reklamy

Poza tym przyda się również:

Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz koordynowania dostawców i produkcji - stanowisko docelowo ma być samodzielne
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Umiejętność czytania Uchwał Krajobrazowych i innych aktów prawnych ze zrozumieniem
Obserwowanie trendów na rynku reklamy zewnętrznej
Umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie
Ale możemy Cię tego wszystkiego nauczyć jeśli spełniasz pierwsze punkty!

To oferujemy
Docelowo samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej
Brak monotonii, każdy projekt jest inny, a Ty jesteś w nim od początku do końca
Pracę w przyjaznej atmosferze w centrum Gdyni

Dużą samodzielność, lecz także wsparcie doświadczonych współpracowników
Pierwsze 3 miesiące wdrożeniowe na ½ etatu, następnie możliwość pracy na pełen etat.

Aby aplikować napisz maila na biuro@montador.com.pl , załączając swoje CV.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/koordynator-projektow%2C-gdynia,86294,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
avatar użytkownika
Ofertę złożył: montador_biuro
Montador
Kontakt: Sebastian Kas
Mściwoja 7 Gdynia
e-mail: biuro@montador.com.pl

Konto montador_biuro nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Gdynia: Monter reklam (Dam pracę)
termin: 18.04.2022 00:00

Gdynia: monter reklam / aplikator folii (Dam pracę)
termin: 19.05.2021 00:00

cały kraj: montaż reklam oklejanie witryn (Przyjmę zlecenie)
termin:  ?

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764