WIADOMOŚCI

Koral z kampanią „Prawa Korala”

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 19.04.2017, przeczytano 239 razy
ilustracjastrzałka
Koral z kampanią „Prawa Korala”

Wystartowała kampania lodów Koral „Prawa Korala” z udziałem Maćka Musiała. Kampanię rozpoczyna spot reklamowy oraz wielka loteria konsumencka KORALIADA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/koral-z-kampania-_prawa-korala_,32209,artykul.html

Prawa Korala to koncepcja inspirowana popularnymi Prawami Murphy’ego, jednak w przeciwieństwie do oryginału, Prawa Korala mówią o tym, że rzeczy pójdą tak dobrze, jak to tylko możliwe... pod warunkiem, że towarzyszą nam lody Koral. Na całoroczną kampanię składa się: spot reklamowy z Maćkiem Musiałem, loteria KORALIADA oraz działania w kanałach digital, ze szczególnym uwzględnieniem social media.

Już 24 kwietnia rozpocznie się loteria KORALIADA, w której przez 9 tygodni, co tydzień  będzie można wygrać m.in. zestawy do odbioru wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR, konsole PS4, tablety i inne, a w wielkim finale samochód Toyota Auris. Gwiazdą KORALIADY będzie ambasador marki, Maciek Musiał. Strona dostępna jest pod adresem www.koraliada.pl. Kampania wsparta będzie materiałami POS oraz m.in. reklamą w serwisach młodzieżowych Onet.pl, Plejadzie, YouTube, a także w sieci Google i serwisach społecznościowych. Spot reklamowy emitowany będzie w TVP oraz na kanale Polsat.

Za produkcję spotu odpowiedzialne jest studio kreatywne Film Grupa. Organizatorem loterii oraz spójnych działań w Internecie całorocznej kampanii pod hasłem „Prawa Korala” jest krakowska agencja interaktywna Veneo, obsługująca kompleksowo markę w kanałach digital. Za realizację i działania kreatywne związane z loterią KORALIADA odpowiedzialna jest Natalia Nowak. Nad realizacją całorocznej strategii „Prawa Korala” czuwa Joanna Korczyk-Ulman.

Źródło: Koral

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 140 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone