logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Korea: Linia Nilpeter FB w firmie Hansung P&I

  PR 29.01.2022, przeczytano 560 razy
ilustracjastrzałka
Pan Jung Won Joong, Dyrektor Zarządzający firmy Hansung i jej spółki zależnej Dong Yang, przed budynkiem Hansung w Dae Gu, Korea Południowa.

W obliczu wyzwań związanych z COVID-19 i nowymi krajowymi przepisami prawa pracy, firma Hansung P&I z Korei Południowej zakupiła nową linię Nilpeter FB w celu podwyższenia mocy produkcyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/korea%3A-linia-nilpeter-fb--w-firmie-hansung-pandi,394575,artykul.html

Hansung P&I, z siedzibą w Dae Gu, jest jednym z największych dostawców kompleksowych rozwiązań poligraficznych w Korei Południowej. Od ponad 5 dekad Hansung dostarcza rozwiązania w zakresie wklęsłodruku, druku offsetowego, typograficznego i fleksograficznego dla wielu gałęzi przemysłu.

Doskonały wybór

W samym środku pandemii COVID-19 i w obliczu nowych koreańskich przepisów prawa pracy ograniczających tygodniową liczbę godzin pracy, firma Hansung stanęła przed wyzwaniem zwiększenia swoich mocy produkcyjnych w zakresie druku fleksograficznego i kontynuowania obsługi wiodących firm logistycznych na świecie.

- Te specyficzne zlecenia wymagają skomplikowanej integracji systemu i są jedyne w swoim rodzaju. Firma Nilpeter była w stanie sprostać tym wymaganiom i z tego powodu linia FB była dla nas idealnym wyborem - wyjaśnia Pan Choi Youngchul, Dyrektor Generalny Hansung Group.

Podekscytowani przyszłością

- Ponadto, zespół Nilpeter naprawdę dał z siebie wszystko - mówi Pan Jung Won Joong, Dyrektor Zarządzający Hansung i jego spółki zależnej Dong Yang. - Cieszymy się z możliwości rozbudowy o podobne maszyny Nilpeter w najbliższej przyszłości i jesteśmy podekscytowani perspektywą dodania linii Nilpeter FA do naszego działu FMCG. - kontynuuje.

Grupa Hansung posiada już ponad 50 maszyn drukujących i jest na drodze do dalszej ekspansji w nowych obszarach w ciągu najbliższych kilku lat. Firma Nilpeter, jako jeden z ich nowych partnerów premium, będzie odgrywała znaczącą rolę w tych planach ekspansji, twierdzi Pan Choi.

Wyrafinowane rozwiązania

Linia Nilpeter FB jest zaawansowanym urządzeniem oferującym wysoką łatwość obsługi i doskonałą jakość druku. Zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności za przystępną cenę, może być ona dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji automatyzacyjnych i połączona z opcjami zwiększającymi wartość dodaną, takimi jak laminowanie, aplikacja folii na zimno i na gorąco, wklęsłodruk oraz sitodruk.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

HP wprowadza na rynek nową, rewolucyjną platformę druku cyfrowego Pagewide Advantage 2200
HP PageWide Advantage 2200 to najnowsza propozycja dla dostawców usług drukarskich, oferująca niezwykłą wydajność i wszechstronność druku cyfrowego
Capital Markets Day w firmie Stora Enso
13 września br. firma Stora Enso zorganizowała spotkanie online dla inwestorów i akcjonariuszy – Capital Markets Day (CMD). Wydarzenie stało się okazją do zaprezentowania strategicznych dla koncernu obszarów działania i realizowanych w ich ramach inwestycji, przedstawienia planów dotyczących najbardziej perspektywicznych z punktu widzenia Stora Enso...
Wirtualna rzeczywistość w szkoleniach Stora Enso na temat bezpieczeństwa
Jak pokazuje przykład Stora Enso, dygitalizacja może przynosić znaczące korzyści w kontekście tworzenia dodatkowej wartości i podnoszenia wydajności działań, zwiększających bezpieczeństwo pracy. Firma stosuje bowiem rozwiązania z zakresu wirtualnej rzeczywistości, zarówno w celu podniesienia świadomości swoich pracowników względem bezpieczeństwa, ale też by w...
DS Smith i Krones współpracują przy wprowadzeniu na rynek Eco Carrier
DS Smith, dostawca proekologicznych opakowań z tektury falistej, ogłosił dziś współpracę z Krones, dostawcą maszyn i systemów pakujących, w celu stworzenia ECO Carrier – zrobionej z surowców odnawialnych alternatywy dla folii termokurczliwej do butelek wielopakowych PET.
Nowe centrum w Bełchatowie będzie szukać ekoinnowacji w branży opakowaniowej
Łupiny kakaowe, które mogą w przyszłości posłużyć do pakowania czekolady, słoma, wodorosty i stokrotki, których włókna – ze względu na specyficzne właściwości – mogą zwiększać wydajność papieru – to przykłady nieszablonowych surowców, które w przyszłości mogą zastąpić tworzywa sztuczne i spowodować, że branża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764