logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Korea: Linia Nilpeter FB w firmie Hansung P&I

  PR 29.01.2022, przeczytano 951 razy
ilustracjastrzałka
Pan Jung Won Joong, Dyrektor Zarządzający firmy Hansung i jej spółki zależnej Dong Yang, przed budynkiem Hansung w Dae Gu, Korea Południowa.

W obliczu wyzwań związanych z COVID-19 i nowymi krajowymi przepisami prawa pracy, firma Hansung P&I z Korei Południowej zakupiła nową linię Nilpeter FB w celu podwyższenia mocy produkcyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/korea%3A-linia-nilpeter-fb--w-firmie-hansung-pandi,394575,artykul.html

Hansung P&I, z siedzibą w Dae Gu, jest jednym z największych dostawców kompleksowych rozwiązań poligraficznych w Korei Południowej. Od ponad 5 dekad Hansung dostarcza rozwiązania w zakresie wklęsłodruku, druku offsetowego, typograficznego i fleksograficznego dla wielu gałęzi przemysłu.

Doskonały wybór

W samym środku pandemii COVID-19 i w obliczu nowych koreańskich przepisów prawa pracy ograniczających tygodniową liczbę godzin pracy, firma Hansung stanęła przed wyzwaniem zwiększenia swoich mocy produkcyjnych w zakresie druku fleksograficznego i kontynuowania obsługi wiodących firm logistycznych na świecie.

- Te specyficzne zlecenia wymagają skomplikowanej integracji systemu i są jedyne w swoim rodzaju. Firma Nilpeter była w stanie sprostać tym wymaganiom i z tego powodu linia FB była dla nas idealnym wyborem - wyjaśnia Pan Choi Youngchul, Dyrektor Generalny Hansung Group.

Podekscytowani przyszłością

- Ponadto, zespół Nilpeter naprawdę dał z siebie wszystko - mówi Pan Jung Won Joong, Dyrektor Zarządzający Hansung i jego spółki zależnej Dong Yang. - Cieszymy się z możliwości rozbudowy o podobne maszyny Nilpeter w najbliższej przyszłości i jesteśmy podekscytowani perspektywą dodania linii Nilpeter FA do naszego działu FMCG. - kontynuuje.

Grupa Hansung posiada już ponad 50 maszyn drukujących i jest na drodze do dalszej ekspansji w nowych obszarach w ciągu najbliższych kilku lat. Firma Nilpeter, jako jeden z ich nowych partnerów premium, będzie odgrywała znaczącą rolę w tych planach ekspansji, twierdzi Pan Choi.

Wyrafinowane rozwiązania

Linia Nilpeter FB jest zaawansowanym urządzeniem oferującym wysoką łatwość obsługi i doskonałą jakość druku. Zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności za przystępną cenę, może być ona dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji automatyzacyjnych i połączona z opcjami zwiększającymi wartość dodaną, takimi jak laminowanie, aplikacja folii na zimno i na gorąco, wklęsłodruk oraz sitodruk.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
RemaDays 2024: rozwiązania Sun Chemical na stoisku firmy Atler
Atler to polski przedstawiciel wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego. Jego oferta obejmuje m.in. atramenty Sun Chemical, dedykowane produkcji w różnych technologiach: solwentowej, UV czy sublimacyjnej. Rozwiązania te były wspólnie promowane przez obie firmy podczas odbywających się niedawno targów RemaDays Warsaw 2024. Stoisko firmy Atler było jednym z...
Ellco Etikett instaluje maszynę Mark Andy Digital Series HD
Ellco Etikett – znacząca i niezależna drukarnia etykietowa z Norwegii - zainstalowała w swoim zakładzie w Gjelleråsen (k. Oslo) nową maszynę drukującą Mark Andy Digital Series HD. To hybrydowe rozwiązanie, uwzględniające techniki fleksograficzną i inkjetową, zastąpiło tu dwa urządzenia tonerowe, zapewniając – jak podkreśla kierownictwo firmy –...
Remadays 2024: automatyzacja w roli głównej na stoisku Duplo
Automatyzacja stała się motywem przewodnim prezentacji Duplo podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Okazało się bowiem, że klienci poszukują obecnie tego typu rozwiązań. Z kolei firma Duplo ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania. Od lat dostarcza bowiem maszyny automatyzujące działy introligatorskie drukarń. Jej sprzęt wspiera również produkcję w firmach...
Stora Enso Packaging Automation wzbogaca portfolio o polskie rozwiązania
Stora Enso poinformowała o rozbudowie swojego portfolio w obszarze automatyzacji pakowania – Packaging Automation. W tym celu nawiązała współpracę z firmą Radpak – polskim producentem koncentrującym się na rozwiązaniach automatyzujących procesy pakowania na rynku pierwotnym i wtórnym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764