logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kosmiczne podróże w kampanii edukacyjnej Ikea i Wola Park

  PR 12.01.2024, przeczytano 473 razy
ilustracjastrzałka

Zimowe ferie to dla najmłodszych czas odpoczynku i zabawy, a Wola Park pokazuje, że nawet Ci spędzający ten czas w Warszawie, nie będą mogli narzekać na nudę. Od 15 do 28 stycznia 2024 roku na odwiedzających czeka seria bezpłatnych warsztatów edukacyjnych „Misja po Układzie Słonecznym”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kosmiczne-podroze-w-kampanii-edukacyjnej-ikea-i-wola-park,402710,artykul.html

Warszawskie centrum handlowe Wola Park na dwa tygodnie ferii zimowych zamieni się w prawdziwe centrum wszechświata, w którym aspirujący astronauci będą mogli wybrać się w podróż do gwiazd. Zaplanowane atrakcje zapewnią najmłodszym nie tylko kreatywną zabawę, ale także możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat kosmosu.

Planetarne wycieczki

Już od 15 stycznia na terenie Wola Park będzie można dowiedzieć się więcej na temat układu słonecznego dzięki niesamowitym, ogromnym modelom planet zlokalizowanym przy sklepie Sinsay i okolicach placu zabaw Szwedzka Wioska. Planety będzie można podziwiać z zewnątrz, a po zeskanowaniu specjalnego QR kodu przy pomocy swojego telefonu dowiedzieć się więcej na temat każdej z nich. Dodatkowo w wybrane dni, każdy poszukiwacz kosmicznych przygód będzie mógł wejść do środka, wziąć udział w warsztatach i doświadczyć symulacji zjawisk, jakie panują na danej planecie w dniach: 19, 20, 27 i 28 stycznia w godzinach 11.00 – 19.00

Przed wejściem do każdej z planet, uczestnicy warsztatów powinni zapoznać się z obowiązującymi zasadami w związku z efektami specjalnymi, po czym otrzymają odpowiednie wyposażenie. Zajęcia będą bezpłatne i potrwają ok. 25 min. Na warsztaty nie będą obowiązywać wcześniejsze zapisy, ponadto będą dostępne bez ograniczeń wiekowych.

Warsztaty dla aspirujących astronautów

Młodzi pasjonaci kosmosu będą mieli okazję również poznać prawa fizyki, astronautyki i tajemnic wszechświata na warsztatach z astronomii. Pod okiem specjalistów dowiedzą się jak powstaje wodór, w jaki sposób napędzane są statki kosmiczne, jak zbudowane są rakiety oraz ich stacje odpalania, a także poznają tajemnice tworzenia suchego lodu. Młodzi naukowcy dowiedzą się również czym jest mikroklimat i jak go stworzyć w butelce w dniach: 15, 17, 19 i 22, 24, 26 stycznia o godz.12:00.

Warsztaty będą bezpłatne i zaplanowane zostały na ok. 1 godzinę. Obowiązują zapisy.

Ponadto, poza bezpłatnymi warsztatami edukacyjnymi na małych astronautów w kosmicznej strefie czeka malowanie twarzy – w soboty 20 i 27 stycznia oraz w niedzielę 28 stycznia. Dodatkowo codziennie w Wola Parku będzie można zrobić sobie zdjęcie z astronautą z kolekcji AFTONSPARV, który już wyruszył w kosmiczną podróż z IKEA. Aby w pełni cieszyć się poznawaniem Układu Słonecznego w IKEA są dostępne pacynki, pluszaki, statki kosmiczne oraz dywaniki z motywem oraz wiele innych rozwiązań, które pomogą zaprowadzić porządek w pokojach najmłodszych. Całą kosmiczną ofertę można zamówić również w Studio planowania i zamówień IKEA, zlokalizowanym w Wola Parku.

Źródło: Wola Park

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Eksperci i naukowcy na rzecz kampanii „Zdrowie w zasięgu”
Rusza ogólnopolska kampania „Zdrowie w Zasięgu”, mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych. Kampania organizowana jest przez bloga „Na fali nauki” przy współpracy ekspertów i naukowców.
Samoregulacja ds. etycznej reklamy suplementów diety
Rada Reklamy wypracowała najbardziej aktualną w Polsce, kompleksową samoregulację ds. etycznej reklamy suplementów diety. Samoregulacja stała się ważną częścią Kodeksu Etyki Reklamy. Rada Reklamy jest dumna, że branża reklamowa stworzyła i wprowadziła do Kodeksu Etyki Reklamy ten dokument. Dzięki niemu Rada Reklamy zrobiła kolejny pionierski krok, aby zwiększyć...
VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764