logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Koty i odchudzanie rat w kampanii Kasy Stefczyka

  PR 08.01.2018, przeczytano 1012 razy
ilustracjastrzałka

Głównym kanałem przekazu kampanii „Możemy odchudzić Twoje raty!” jest spot telewizyjny, traktujący temat z lekkim przymrużeniem oka. Występują w nim dwaj przyjaciele, którzy wspólnie stawią czoła zbędnym kilogramom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/koty-i-odchudzanie-rat-w-kampanii-kasy-stefczyka,35039,artykul.html

Emisja 30-sekundowego spotu kampanii odbędzie się w okresie 8-21 stycznia 2018 r. w następujących stacjach: TVP1, TVP2, TVP Tematyki, Polsat, Polsat Tematyki oraz stacje pakietu Mix Mux (TV Puls, TVN7, TTV, Puls 2, WP TV). Kampania przewiduje również w tym czasie emisję spotu radiowego, bezpośrednio nawiązującego do spotu telewizyjnego, w stacjach pakietu Zet Total.

Do nowej kampanii zaplanowano także szerokie działania w Internecie i na urządzeniach mobilnych. Uzupełnieniem kampanii są pozostałe materiały ATL, BTL oraz liczne działania w social media.

Agencja Apella odpowiada za koncepcję, kreację, copywriting, scenariusze spotów, przygotowanie poligrafii, opracowanie materiałów prasowych i kreacji na potrzeby Internetu, planowanie i zakup mediów. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Highnoon.

Źródło: Apella

www.apella.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764