GIEŁDA

Katowice: Krajacz Poszukiwany!

10.01.2018  baterplus
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 179

W związku z rozwojem naszej drukarni zatrudnimy krajacza – introligatora.
Ze względu na charakter stanowiska pracy preferujemy mężczyzn.

Nasze oczekiwania:

•Chęć do pracy
•Zaangażowanie
•Dokładność
• Rzetelność
• Zdolności manualne, zmysł techniczny, analityczne myślenie
•Staranna i dokładna organizacja pracy w trakcie wykonywanych zadań
•doświadczenie w pracy w drukarni mile widziane, ale niewymagane - wszystkiego można się nauczyć

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy

Obowiązki:
•Obsługa krajarki
•Obsługa prostych maszyn i urządzeń introligatorskich
•Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
praca@my-horyzont.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krajacz-poszukiwany!,-katowice,70142,ogloszenie.html

Ofertę złożył: baterplus
Drukarnia My Horyzont
Telefon: 32 209 78 64
Kontakt: Patrycja Przybysz

e-mail: praca@my-horyzont.pl

Konto baterplus nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
Więcej o weryfikacji kont
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.

R E K L A M A

poniedziałek 22.01.2018, 71 gości [ lista ]