logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Krajarki Grafmasz na targach międzynarodowych

  PR 07.10.2019, przeczytano 160 razy
ilustracjastrzałka

Krajarki polskiego producenta GRAFMASZ zdobyły w ostatnich latach uznanie na wielu rynkach międzynarodowych. Dzięki obecności m.in. na targach Drupa 2012 i 2016 pozyskano kilkudziesięciu dystrybutorów. Obecnie ponad 80% produkcji firmy kierowane jest na eksport, a główne rynki to Europa i Ameryka Północna, jednakże producent posiada również dystrybutorów w Ameryce Południowej, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krajarki-grafmasz-na-targach-miedzynarodowych,384233,artykul.html

Wrzesień i październik 2019 roku obfitują w serię wydarzeń, podczas których firma wraz z lokalnymi partnerami prezentuje swoje wyroby tj. gilotyny do papieru na targach i dniach otwartych.

Odbyły się już takie imprezy jak: The Print Show w Birmingham, Anglia oraz Canon Production Printing Days  w Poing, Niemcy, gdzie krajarka G73H była prezentowana wraz z najnowszymi urządzeniami do druku produkcyjnego Canon oraz maszynami introligatorskimi wyłącznie renomowanych producentów.

W ubiegłym tygodniu Grafmasz uczestniczył również wraz ze swoim amerykańskim przedstawicielem w targach PRINT 19 w Chicago.

Kolejne imprezy na których prezentowane będą polskie krajarki w bieżącym miesiącu to:

  • PRINT & SIGN Romania w dniach 9-12 października w Bukareszcie
  • PRINT FAIR 19 w dniach 23-24 października w Wiedniu
  • PRINTING UNITED 19 w 23- 25 października w Dallas, USA.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Azymut inwestuje w drukarnię
OSDW Azymut rozwija drukarnię. W drugiej połowie roku park sprzętowy w łódzkiej drukarni dystrybutora wzbogacił się m.in. o nową maszynę inkjetową oraz innowacyjne technologie introligatorskie. Nowe inwestycje Azymutu zwiększą wydajność usług druku i oprawy książek. Firma zapowiada też poszerzenie oferty drukarni i nowy, bardziej ekologiczny proces produkcji.
Sukces firm Lesko Engineering i Rietstack na targach Labelexpo Europe 2019
Tegoroczna edycja targów Labelexpo Europe była drugą, na której Lesko Engineering – polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży druku wąskowstęgowego – pojawił się pod własną marką, dzieląc stoisko ze swoim holenderskim partnerem biznesowym i technologicznym – firmą Rietstack. Zaprezentowane zostały na nim m.in. dwa premierowe...
System P podsumowuje targi Labelexpo Europe
Podpisanie umowy dystrybucyjnej z Wanjie Europe – dostawcą semirotacyjnych maszyn offsetowych; sfinalizowane kontrakty (m.in. na pierwsze urządzenie IRS330 XL firmy Rietstack do sztancowania etykiet typu in-mould w trybie rotacyjnym i semirotacyjnym); wysoka frekwencja klientów z Polski i duże zainteresowanie rozwiązaniami prezentowanymi przez pozostałych partnerów...
Nilpeter na targach Labelexpo Europe
Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej....
Igepa Polska uruchomiła Portal Klienta Igepa24
Dla podniesienia komfortu współpracy Klientów z firmą Igepa Polska, spółka uruchomiła Portal Klienta IGEPA24.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764