logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kreatura 2023 – Lista nominowanych już dostępna

  PR 17.11.2023, przeczytano 263 razy

"Kreatura" to ogólnopolski konkurs niezależnej kreacji, którego organizatorem od 1995 roku jest magazyn "Media Marketing Polska". Konkurs jest skierowany do agencji, firm i indywidualnych twórców działających w branży reklamowej. Ważną misją Kreatury jest wspieranie niezależnych, zwłaszcza nowych, agencji i promowanie młodych talentów kreatywnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kreatura-2023-%E2%80%93-lista-nominowanych-juz-dostepna,402110,artykul.html

W tegorocznej, 27. edycji konkursu odnotowano rekordową liczbę ponad 200 zgłoszeń. Po obradach, w których uczestniczyło ponad 20 jurorów z branży reklamowej i kreatywnej, poznaliśmy już 65 nominowanych. Natomiast prace wyróżnione oraz nagrodzone poznamy podczas uroczystej gali 30 listopada w Małej Warszawie.

"Kreatura" to najstarszy w Polsce konkurs branży reklamowej, co samo w sobie wiąże się z pewną dozą powagi i zaszczytu towarzyszących roli przewodniczącego Jury. Jednak konkurs ten jest także istotny z innego powodu — "Kreatura" zawsze była popularna wśród agencji mniejszych, zwłaszcza spoza Warszawy. Daje im platformę, tworzy wspaniałą okazję do celebracji sukcesów, do networking'u, do tworzenia i kultywowania kultury kreatywności, tak bardzo potrzebnej w biznesie. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy zaczniemy przeglądać zgłoszenia, wszystkie czekające nas merytoryczne dyskusje, oraz oczywiście samo wręczenie nagród - mówi Wojtek Kowalik, przewodniczący jury konkursu "Kreatura 2023", creative director, copywriter.

Więcej informacji na stronie www.kreatura.pl.

Źródło: VFP Communications Ltd.

media.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Hochland na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023
„Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie”, kampania z udziałem jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo, przygotowana przez Hochland Polska dla serków wiejskich Almette, znalazła się na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023.
12. edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2023 - pełne wyniki
Po raz 12. Kapituła Konkursu doceniła wybitnych liderów marketingu i komunikacji w Polsce, z pośród 183 nominowanych osób, nagrody przyznano w 41 kategoriach.
McCann Poland na 3. miejscu w Lions Creativity Report Rankings
W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
Nagroda Specjalna „Game Changer” dla kampanii profrekwencyjnych
Podczas Gali Innovation została przyznana Nagroda Specjalna „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku dla kampanii zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Wśród nich znalazła się kampania „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, współrealizowana przez VMLY&R. 
Agencja VMLY&R zdobyła cztery nagrody w konkursie Innovation 2023. Kampania The Art of Sex Ed zrealizowana dla marki Durex zdobyła dwie Złote statuetki i jedną Brązową. Ponadto kampania To Twój Wybór znalazła się wśród kampanii profrekwencyjnych uhonorowanych Nagrodą Specjalną „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764