logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kręci mnie plakat. Konkurs na plakat rowerowy 2019

   09.10.2019, przeczytano 985 razy
ilustracjastrzałka

Krakowskie Stowarzyszenie Ogrody Sztuki oraz Dydo Galeria Plakatu zapraszają do udziału w konkursie na plakat rowerowy. Do wygrania jest 1000 zł brutto oraz wydruk offsetowy nakładu plakatu, który zostanie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kreci-mnie-plakat.-konkurs-na-plakat-rowerowy-2019,384284,artykul.html

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji graficznych w formie plakatu promującego rower jako ekologiczny środek codziennej komunikacji miejskiej oraz ich prezentacja na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w Dydo Galerii Plakatu w Krakowie przy al. Focha 1 (dawny hotel Cracovia) w terminie od 23 listopada do 7 grudnia 2019.

Konkurs jest otwarty i udział w nim może wziąć każdy pełnoletni zainteresowany. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i dobrowolne. Plakaty można zgłaszać w formie elektronicznej w dwóch kategoriach:

  • A - plakat,
  • B - plakat animowany

Praca zgłoszona na konkurs musi być oryginalna i nie może być publikowana nigdzie wcześniej.

Termin składania prac upływa dnia 23 października 2019.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach:

Etap I | Wyłonienie finalistów

24 – 27 października 2019

Kategoria A: Jury preselekcyjne wybierze 50 plakatów spośród zgłoszeń przesłanych w wersji elektronicznej, które będą eksponowane na wystawie oraz reprodukowane w katalogu. Lista zakwalifikowanych plakatów zostanie opublikowana na naszej stronie w dniu 28 października 2019.

Kategoria B: Jury preselekcyjne wybierze 10 plakatów animowanych spośród zgłoszeń przesłanych w wersji elektronicznej, które będą opublikowane na stronie internetowej galerii.

Etap II | Wyłonienie laureatów

6–12 listopada 2019

Jury finałowe wyłoni zwycięski plakat spośród wydrukowanych i nadesłanych przez Finalistów w formacie B1 (70 × 100 cm) prac finałowych oraz zwycięski plakat animowany.

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 12 listopada 2019.

Nagrody

Organizatorzy ustanawiają nagrodę główną w Kategorii A w wysokości 1000 zł brutto oraz druk plakatu offsetowego. Plakat będzie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie, a autor otrzyma 50 egzemplarzy do własnej dyspozycji.

Organizatorzy ustanawiają nagrodę główną w Kategorii B w wysokości 1000 zł brutto oraz druk offsetowy plakatu. Plakat będzie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie, a autor otrzyma 50 egzemplarzy do własnej dyspozycji. Zwycięska animacja plakatu będzie dodatkowo zaadaptowana na aplikacji w rozszerzonej rzeczywistości AR (Augmented Reality).

Źródło: Dydo Galeria Plakatu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dyplomy FNC 2019 – nabór prac
FONT nie czcionka! już po raz szósty organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystycznych i projektowych „Dyplomy FNC 2019”. Portal ma na celu promowanie młodych twórców, umożliwiając im zaprezentowanie swojej twórczości szerokiej liczbie odbiorców.
Konkurs na logo współpracy partnerskiej Wisły i Jabłonkowa
Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób/podmiotów, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764