logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kręci mnie plakat. Konkurs na plakat rowerowy 2019

   09.10.2019, przeczytano 1355 razy
ilustracjastrzałka

Krakowskie Stowarzyszenie Ogrody Sztuki oraz Dydo Galeria Plakatu zapraszają do udziału w konkursie na plakat rowerowy. Do wygrania jest 1000 zł brutto oraz wydruk offsetowy nakładu plakatu, który zostanie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kreci-mnie-plakat.-konkurs-na-plakat-rowerowy-2019,384284,artykul.html

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji graficznych w formie plakatu promującego rower jako ekologiczny środek codziennej komunikacji miejskiej oraz ich prezentacja na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w Dydo Galerii Plakatu w Krakowie przy al. Focha 1 (dawny hotel Cracovia) w terminie od 23 listopada do 7 grudnia 2019.

Konkurs jest otwarty i udział w nim może wziąć każdy pełnoletni zainteresowany. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i dobrowolne. Plakaty można zgłaszać w formie elektronicznej w dwóch kategoriach:

  • A - plakat,
  • B - plakat animowany

Praca zgłoszona na konkurs musi być oryginalna i nie może być publikowana nigdzie wcześniej.

Termin składania prac upływa dnia 23 października 2019.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach:

Etap I | Wyłonienie finalistów

24 – 27 października 2019

Kategoria A: Jury preselekcyjne wybierze 50 plakatów spośród zgłoszeń przesłanych w wersji elektronicznej, które będą eksponowane na wystawie oraz reprodukowane w katalogu. Lista zakwalifikowanych plakatów zostanie opublikowana na naszej stronie w dniu 28 października 2019.

Kategoria B: Jury preselekcyjne wybierze 10 plakatów animowanych spośród zgłoszeń przesłanych w wersji elektronicznej, które będą opublikowane na stronie internetowej galerii.

Etap II | Wyłonienie laureatów

6–12 listopada 2019

Jury finałowe wyłoni zwycięski plakat spośród wydrukowanych i nadesłanych przez Finalistów w formacie B1 (70 × 100 cm) prac finałowych oraz zwycięski plakat animowany.

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 12 listopada 2019.

Nagrody

Organizatorzy ustanawiają nagrodę główną w Kategorii A w wysokości 1000 zł brutto oraz druk plakatu offsetowego. Plakat będzie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie, a autor otrzyma 50 egzemplarzy do własnej dyspozycji.

Organizatorzy ustanawiają nagrodę główną w Kategorii B w wysokości 1000 zł brutto oraz druk offsetowy plakatu. Plakat będzie rozklejony na słupach ogłoszeniowych w Krakowie, a autor otrzyma 50 egzemplarzy do własnej dyspozycji. Zwycięska animacja plakatu będzie dodatkowo zaadaptowana na aplikacji w rozszerzonej rzeczywistości AR (Augmented Reality).

Źródło: Dydo Galeria Plakatu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Olga Korolec, Dyrektor Marketingu Ringier Axel Springer Polska, została wybrana Dyrektorem Marketingu Roku w kategorii KULTURA/MEDIA/ROZRYWKA. Nagrody wręczono podczas Kongresu Executive Summit 2019, jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych w Polsce.
Kreatura 2019: 10 nagród głównych i 32 wyróżnienia
28 listopada odbyła się gala wręczenia nagród w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura 2019. Poza statuetkami zostały przyznane dwie nagrody specjalne: dla Isobar Polska, PHD i Propeller Film, za innowacyjne użycie klasycznego medium - Pierwszy spot TV live dla Škoda Polska oraz dla firmy Storytel za niebanalne formy reklamowe i udział w rozwoju kategorii podcastów oraz audiobooków....
Betfan  z nagrodą w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019
Jakub Świsłowski, szef marketingu BETFAN, legalnego bukmachera w Polsce, wraz z podlegającym mu zespołem zostali nagrodzeni w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019. Statuetkę przyznano w kategorii „Hobby i Sport”.
„Master of International Marketing” dla Natalii Długosz
Natalia Długosz, Marketing and Communications Manager Eastern Europe Resideo, otrzymała nagrodę Dyrektor Marketingu Roku 2019 – Master of International Marketing. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży marketingowej.
Nowy POS Sharp – z nagrodą „Innowacje Handlu 2019”
3,3-calowy terminal POS został wyróżniony statuetką „Innowacje Handlu 2019” podczas ostatniej edycji targów RetailShow 2019.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764