logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Krispol także w kampanii radiowej

  PR 28.08.2014, przeczytano 895 razy
ilustracjastrzałka

Krispol, producent bram garażowych, okien i rolet, rozszerza trwającą od połowy lipca kampanię reklamową o spoty radiowe na antenie RMF FM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krispol-takze-w-kampanii-radiowej,22462,artykul.html

- Współpraca z radiem RMF FM to kolejny element kampanii prowadzonej pod hasłem ,,KRISPOL – bramy, okna, rolety do Twojego domu”. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku firmy jako producenta kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, manager ds. Public Relations.  – Wybraliśmy stację RMF FM, bo od lat zajmuje ona pozycję lidera rynku radiowego w Polsce, zapewniając skuteczne dotarcie do milionów słuchaczy.  

Kampania na antenie RMF FM obejmie ponad 400 emisji spotu sponsorskiego firmy Krispol, nadawanych między innymi przy zapowiedziach Faktów Sportowych.  


Równolegle prowadzona jest kampania telewizyjna. Spoty sponsorskie Krispolu są widoczne na antenie Canal+ Sport, w TVN (Dzień Dobry Wakacje) oraz na wielu kanałach tematycznych.

Spot zrealizowała poznańska agencja Kiwigroup, na co dzień współpracująca z Krispolem. Czas reklamowy kupił Media Concept.

Źródło: Krispol

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy konsumenci sceptycznie odnoszą się do nowych logotypów marek?
Ponad 40% badanych1 zwraca uwagę na logotypy produktów, które kupuje. Jednak, kiedy marki zmieniają swoją identyfikację wizualną zauważa to zaledwie 15,8% respondentów. Dla łącznie ponad 60% badanych zmiana logo nie jest pozytywnym doświadczeniem. O to, jaki jest stosunek Polaków do identyfikacji graficznej ich ulubionych marek oraz zmian...
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy. Dotychczas współpraca obejmowała aktywacje dla marek Bacardi, Dewar's i Martini.
Do najnowszej kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci sklepów Biedronka zaangażowano prezenterkę telewizyjną Martę Manowską oraz popularne influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. 
Oneplus celebruje 10. urodziny
Marka OnePlus świętuje dziesięciolecie swojego istnienia. Przez dekadę udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkowe produkty, ale także zbudować silną Społeczność. By pokazać, jak ważna dla OnePlus jest więź z fanami, najnowszy model flagowego smartfona OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym opakowaniu.
More Bananas: marketingowy kalendarz adwentowy w wersji online
Jak sami o sobie mówią: na co dzień karmią wiedzą i emocjami. W grudniu postanowili umilić czas oczekiwania na święta. Krakowska agencja marketingowa wypuściła kalendarz adwentowy w wersji online dla wszystkich pasjonatów marketingu. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764