logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Króliki w telewizji nie rżną głupa! - kampania 4fun.tv

  PR 11.11.2007, przeczytano 7284 razy
ilustracjastrzałka

3 listopada w 4fun.tv, rozpoczęła się emisja nowej serii Kartonów pt. „Reggae Rabbits” oraz kampania promująca KARTONY.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kroliki-w-telewizji-nie-rzna-glupa%21---kampania-4fun.tv,6368,artykul.html

Rabbity to bajka dla dorosłych o specyficznym, inteligentnym humorze. Bohaterami są wesołe króliczki, mieszkające w osiedlowym parku – Babilonie i komentujące wszystkie wydarzenia, które wśród i obok nich się dzieją. W ich gronie znajdziemy takie postaci jak: Helmut - weteran wojenny, który cierpi na urojenia i retrospekcje, fundamentalistę religijnego o imieniu Czarny, a także Bezdomnego Filozofa, który postanowił wyrzec się wszystkiego, łącznie z nazwiskiem.

W każdym odcinku „Reggae Rabbits” pojawia się Gość, który nieustannie wprowadza zamęt w „spokojne” życie królików. Każdy odcinek trwa 5 minut i przedstawia oddzielną historię z życia bohaterów.

Emisja premierowych odcinków na ekranach 4fun.tv w każdą środę o godzinie 20:00 i 23:00.

„Reggae Rabbits”, będą rozśmieszać swoich fanów, nie tylko na ekranie 4fun.tv. Wesołe króliki pojawią się na stronie stacji - www.4fun.tv, gdzie powstaje specjalna podstrona z nowymi Kartonami. Tam, miłośnicy sympatycznych pacynek będą mogli oglądać najświeższe popremierowe, oraz wszystkie archiwalne odcinki. Trzy pierwsze przygody nowych bohaterów, już dzisiaj można obejrzeć na YouTube. Również w przyszłości po każdej premierze telewizyjnej, Rabbity będą umieszczane na tym portalu. Dla fanów „Reggae Rabits” powstają tapety i dzwonki na komórkę. Stacja przygotowała także koszulki, maskotki oraz naklejki, które będzie można kupić lub wygrać za pośrednictwem strony www.4fun.tv.

Wprowadzeniu nowej kreskówki towarzyszyć będzie kampania billboardowa w największych miastach Polski. Akcją, oprócz Rabbitów objęta zostanie również druga bajka z popularnej serii Kartony – Pan Strzelba. Kampania potrwa od 2 do 16 listopada.

Ogromny sukces poprzednich wydań serii Kartony sprawił, że już niebawem w dobrych sklepach z filmami, ukażą się kolejne edycje, w tym również „Reggae Rabits”.

Źródło: 4fun.tv

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764