logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Krzysztof Ibisz twarzą najnowszej kampanii Vision Express

  PR 27.08.2018, przeczytano 1378 razy
ilustracjastrzałka

24 sierpnia br. wystartowała kampania wspierająca promocję konsumencką Vision Express „Ile lat tyle zniżki + 100 zł”. W jej ramach przy zakupie okularów korekcyjnych klient otrzyma zniżkę wynoszącą dokładnie tyle złotych, ile ma lat, a dodatkowo 100 zł rabatu. Natomiast przy zakupie okularów progresywnych cała zniżka zostanie podwojona.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krzysztof-ibisz-twarza-najnowszej-kampanii-vision-express,37706,artykul.html

- Dla Vision Express, jako lidera w swojej branży, najważniejsze jest dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu wszystkich Polaków. Dlatego przygotowując założenia kolejnej z akcji promocyjnych, szukaliśmy kreatywnego pomysłu, który pozwoli nam dotrzeć do klientów w każdym wieku, a także znanego i lubianego bohatera. Tak powstała kampania „Ile lat tyle zniżki + 100 zł” z Krzysztofem Ibiszem w roli głównej - mówi Andrzej Dalkowski, Dyrektor Marketingu Vision Express.

Do współpracy w ramach kampanii zaproszony został Krzysztof Ibisz. Żartobliwy scenariusz spotów przygotowano w odniesieniu do pojawiających się w mediach doniesień i przypuszczeń związanych z wiekiem prezentera. W spocie reklamowym Krzysztof Ibisz próbuje dobrać idealne dla siebie okulary korekcyjne. Kiedy decyduje się na zakup jednej z przymierzanych par, dowiaduje się, że dzięki specjalnej ofercie udało mu się zaoszczędzić w sumie aż 153 zł.

Promocja „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł” obowiązuje w całej Polsce, we wszystkich salonach optycznych Vision Express. Działania reklamowe obejmują spoty reklamowe w TV, digital, prasę oraz BTL.

Źródło: Vision Express

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764