logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Krzysztof Kosewski dołącza do zespołu TV Buying w Group One Media

  PR 25.03.2024, przeczytano 451 razy
ilustracjastrzałka

Z początkiem marca do zespołu TV Buying Group One Media (spółki mediowe Group One) dołączył Krzysztof Kosewski w roli TV Experta. Dołączenie nowej osoby jest kolejnym etapem związanym ze strategią wzmacniania kompetencji telewizyjnych w ramach grupy oraz zbudowania silnego i eksperckiego zespołu TV Buying. W listopadzie ub. r. w roli Buying Intelligence Managera dołączył także Maksymilian Kreft.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krzysztof-kosewski-dolacza-do-zespolu-tv-buying-w-group-one-media,403586,artykul.html

Krzysztof Kosewski z branżą mediową związany jest od 2019 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w zespole Buying Excellence Team Publicis Media, w którym w ciągu 4. lat awansował z roli TV Assistant do roli Senior TV Specialist. Dotychczas pracował między innymi dla takich klientów jak Aflofarm, Mondelēz International czy PepsiCo.

W Group One Media Krzysztof dołączył do zespołu TV Expertów, na którego czele stoi Maksymilian Kreft. Do zakresu jego obowiązków w roli TV Experta należeć będzie kompleksowe zarządzanie zakupem oraz optymalizacja kampanii Klientów, kontrola realizacji zobowiązań kontraktowych, automatyzacja procesów i rozwój narzędzi własnych agencji.

Krzysztof Kosewski rozpoczął pracę w Group One Media w marcu 2024 ​roku.

Źródło: Group One Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764