logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu

  PR 12.09.2023, przeczytano 284 razy
ilustracja

Krzysztof Majak, dotychczas szef strony głównej Onetu, z początkiem października obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Onetu. Tym samym zostaje trzecim wicenaczelnym po Pawle Ławińskim i Andrzeju Stankiewiczu. Szefem strony głównej od października będzie Piotr Markiewicz, do tej pory zastępca Krzysztofa Majaka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/krzysztof-majak-nowym-zastepca-redaktora-naczelnego-onetu,401354,artykul.html

Krzysztof Majak w nowej roli będzie odpowiedzialny m.in. za wyniki zasięgowe i strategię wzrostu dla Onetu oraz jego wszystkich serwisów. Szefem strony głównej od października zostanie dotychczasowy zastępca Krzysztofa Majaka - Piotr Markiewicz, a zastępczynią Agata Zając z zespołu wydawców SG.

Zastępcami Bartosza Węglarczyka, redaktora naczelnego Onetu, obok Krzysztofa Majaka są także: Andrzej Stankiewicz oraz Paweł Ławiński.

- Krzysztof od dawna był jedną z najważniejszych osób odpowiedzialnych za rozwój Onetu, jego przejście na stanowisko wicenaczelnego jest po prostu oficjalnym uznaniem tego faktu. Piotr zna stronę główną na wylot i razem z Agatą utworzą świetny zespół odpowiedzialny za jeden z naszych najważniejszych kanałów dystrybucji treści – mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

Krzysztof Majak jest związany z Onetem od kwietnia 2020 roku. Pracuje w mediach od 15 lat. Poprzednio, od 2017 roku, pracował w Grupie Wirtualna Polska, najpierw jako szef social media newsroomu, później jako head of social media całej Grupy, a następnie przez 3 lata kierował zespołem wydawców strony głównej WP. W latach 2012-2017 był dziennikarzem, reporterem wideo i wydawcą serwisu naTemat.pl. Wcześniej przez ponad 3 lata współtworzył materiały informacyjne w redakcji „Wydarzenia” Telewizji Polsat. W latach 2014-2015 był wykładowcą Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Od 3 lat prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach Digital Media na Uniwersytecie SWPS.

Piotr Markiewicz w Onecie pracuje od 2016 roku. Zaczynał jako wydawca popularnych programów, takich jak „Onet Rano” i „Onet Opinie”. Ze stroną główną Onet.pl jest związany od 2020 roku, kiedy został zastępcą szefa strony głównej Portalu. Przed Ringier Axel Springer Polska Piotr Markiewicz pracował przez 10 lat w Agorze – jako wydawca audycji w Radiu TOK FM, potem szef serwisu TOKFM.pl i wydawca strony głównej Gazeta.pl.

Agata Zając w mediach pracuje od 10 lat. Do zespołu Onetu dołączyła w grudniu 2020 roku jako wydawczyni strony głównej. Wcześniej od 2014 roku pracowała w Wirtualnej Polsce, zaczynała w roli redaktora WP wiadomości i serwisów lokalnych, później jako kierownik zespołu serwisów lokalnych, a następnie przed ponad 6 lat na stanowisku wydawca SG ds. big data in content.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764