logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kuba Wojewódzki: talk-show liderem w grupie komercyjnej

  PR 22.05.2024, przeczytano 235 razy
ilustracja

Kolejny sezon programu „Kuba Wojewódzki” dobiegł końca. I to w stylu, jaki jego gospodarz lubi najbardziej – z przytupem i w gorącej atmosferze! Już od 18 lat autorski program najpopularniejszego showmana w Polsce jest punktem obowiązkowym każdej ramówki TVN. I patrząc na wyniki – prawie 9% udziału w grupie komercyjnej  – oraz popularność w Playerze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kuba-wojewodzki%3A-talk-show-liderem-w-grupie-komercyjnej,404317,artykul.html

Za nami kolejna – bardzo udana – odsłona autorskiego programu Kuby Wojewódzkiego, który z sezonu na sezon udowadnia, że jest jak wino. Im starszy – tym lepszy i jeszcze bardziej wyrafinowany. A 18. seria talk-show „Kuba Wojewódzki” jest tego najlepszym przykładem, utrzymując pozycję lidera - osiągając 8,54 % udziału w grupie komercyjnej (16-49) oraz 8,83 % w docelowej (20-54).

Największą widownię w sezonie wiosennym zgromadziły odcinki: ósmy (12,34 % udziału w grupie docelowej) z udziałem Wiolki Walaszczyk oraz Michała Probierzy, dwunasty (12, 27%) z Fagatą oraz Ani Mru Mru, a także siódmy (11,01%), w którym na kanapie Kuby zasiedli Klaudia El Dursi i Klaudiusz Sevkowic.

Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na użytkowników Playera czeka także „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”, zawierający jeszcze bardziej smakowite kąski nieemitowane w telewizji. Oba tytuły znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych tytułów w serwisie. W lutym w Playerze zadebiutował również kanał nowej generacji TVN Talk show, którego trzon oferty programowej stanowią archiwalne sezony „Kuby Wojewódzkiego”. Należy on do grona najchętniej wybieranych w ofercie.

Nowy sezon „Kuby Wojewódzkiego” od września w TVN.

Źródło: Warner Bros. Discovery

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Multikino Ursynów zamyka się w sierpniu
Warszawiacy mają ostatnią szansę, by cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi oraz wyjątkowymi projektami specjalnymi w Multikinie Ursynów. Multipleks zakończy działalność 18 sierpnia tego roku, ale nie odchodzi bez echa – w ostatni weekend swojej działalności obiecuje niezapomniane atrakcje dla kinomanów.
Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764