logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Kubki naprawdę wysokiej jakości

| 24.10.2022 14:10

Cześć i czołem wszystkim użytkownikom!

Chciałem Was zapytać o kwestię kubków u dostawców.

Krótki wstęp. Rozpoczeliśmy działalność i niestety skusiliśmy się ceną kubków (różne klasy od EKO do AAA+, na którą wydaliśmy sporą część pieniędzy - jak dla nas na początek). Wydruki nie wychodzą najgorzej (a raczej ich część - o tym dalej), ale najgorsze jest to, że duuuuża cześć kubków przyszła z mikrouszkodzeniami (małe dziurki na powierchni kubka, ucha, wewnątrz kubka). Dodatkowo niektóre wydruki wychodzą w miarę ok, a niektóre blado (brak możliwości rożróżnienia klasy kubka, bo wszystko przyszło jedną paczką) i ... ogólnie jako klient nie chciałbym dostać takiej jakości produktu.

Początkowa partia kubków nasporzyła sporo problemów i spora część poszła w "straty". Doszukiwałem się problemów z parametrami druku/wygrzewania, ale po zakupie kilku szt. innych kubków (większych - 450ml) klasy JSCoating, okazało się, że wszystkie wcześniejsze problemy były związane z kubkami, bo na tych ostatnich wydruk wyszedł "żyleta".

Do sedna. Czy kojarzycie może, czy są firmy oferujące jakieś swoje próbki różnych klas kubków? Mam tu na myśli, że np. pierwsza partia (nieduża) kubków byłaby w atrakcyjniejszej cenie - tak na próbę?

Na jednej z grup FB wyczytałem, że Grawerton posiada dobrej jakości kubki (Orca), natomiast nie chcę od razu zamawiać kosmicznej ilości, a chętnie przetestowałbym kilka szt. różnych klas, tylko nie chcę się wygłupić pisząc do nich o próbki, gdzie być może coś takiego nie jest praktywowane w tej branży - dlatego pisze z pytaniem o radę - czy warto zawracać gitarę takim firmom i prosić o jakieś darmowe/tańsze próbki kubków dobrej jakości?

Z góry dzięki!

brak ikonki
?

Śląsk
wiadomości: 2
w Signs.pl od 24.10.2022
IP: 195.39.217.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764