logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kula pełna SMS-ów

   29.06.2007, przeczytano 2236 razy

iBall jest urządzeniem w kształcie kuli, która jest wyposażona w funkcję odbierania i wyświetlania SMS-ów. Posiada 64MB pamięci i pozwala na odebranie 1000 wiadomości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kula-pelna-sms-ow,5778,artykul.html

Wysyłanie SMS-ów do produktu jest możliwe dzięki karcie SIM umieszczonej wewnątrz kuli, a treść jest wyświetlana dzięki 85 bardzo jasnym diodom LED.

iBall z możliwością wyświetlania napisów i atrakcyjnym wyglądem może spełniać również funkcję dekoracyjną. Wbudowana pamięć o pojemności 64MB pozwala na zachowanie ulubionych wiadomości. Kula ma średnicę 28cm, więc jest całkiem spora jak na zadanie, do którego została stworzona.

Dzięki wodoodpornej obudowie, urządzenia można używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Cena iBall GPRS to 2225,19$. Interesujące wydaje się zwłaszcza te 19 centów...

Źródło: TechEBlog

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

no nie wiem czy chciałąbym aby np w biurze wszyscy pracownicy czytali moje smsy... dość spore rozmiary kuli, intensywność światła i przyciągająca uwagę technologia- myślę, że zda to egzamin bardziej jako element dekoracyjny do którego można np wprowadzić nazwę lub myśl przewodnią firmy, ktróa będzie wyświetlana... a smsy?- lepiej niech zostaną ukryte przed światem w skrzynce odbiorczej telefonu, gdzieś na dnie naszej kieszeni... :-)

avatar użytkownika
,

no nie wiem czy chciałabym aby np w biurze wszyscy pracownicy czytali moje smsy... dość spore rozmiary kuli, intensywność światła i przyciągająca uwagę technologia- myślę, że zda to egzamin bardziej jako element dekoracyjny do którego można np wprowadzić nazwę lub myśl przewodnią firmy, ktróa będzie wyświetlana... a smsy?- lepiej niech zostaną ukryte przed światem w skrzynce odbiorczej telefonu, gdzieś na dnie naszej kieszeni... :-)

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764