logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

  PR 15.07.2014, przeczytano 1483 razy
ilustracjastrzałka

Akcja promocyjna zorganizowana przez firmę Samsung Electronics Polska w ramach współpracy z magazynem National Geographic Polska, została przedłużona do końca grudnia 2014 roku. Nabywcy aparatów z serii Samsung NX będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kup-samsung-nx-i-za-darmo-naucz-sie-fotografowac-z-national-geographic,22193,artykul.html

W warsztatach fotograficznych National Geographic uczestniczyć może każdy, kto kupi dowolny aparat z serii Samsung NX oraz chce rozwijać swoją pasję fotografowania. Wystarczy wysłać zgłoszenie uczestnictwa wraz ze skanem dowodu zakupu na adres nationalgeographic@guj.pl aby mieć możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu. Warsztaty są niepowtarzalną okazją, aby dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu. Poprowadzi je Wojciech Franus, dyrektor artystyczny miesięcznika National Geographic Polska.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak w pełni wykorzystać możliwości nowe aparatu Samsng i robić idealne zdjęcia, zapraszam na moje zajęcia. Każdy może podszkolić swój warsztat i podpatrzeć kilka zawodowych sztuczek, które stosują profesjonalni fotografowie pracujący dla National Geographic - powiedział Wojciech Franus, dyrektor artystyczny National Geographic Polska.

W tym roku dodatkowo zaproszono do współpracy profesjonalnego fotografa National Geographic Channel – Jeff’a Hutchens’a, który od 31 maja przez następne dwa lata będzie miał możliwość testowania Samsung NX30. Jeff Hutchens jest utytułowanym fotografem, mającym na swoim koncie takie nagrody jak World Press Photo czy Best Of Photojournalism. Ponadto, realizuje swoją pasję oraz talent na sześciu kontynentach w ramach projektu dla National Geographic Channels. Od teraz będziemy mogli przyjrzeć się bliżej możliwościom Samsung NX30 z punktu widzenia profesjonalisty.

Źródło: Samsung Electronics Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
Złoto dla Polek i OneMulti w IPRA Golden Awards 2024
„To złoto dla nas jako agencji OneMulti, ale przede wszystkim dla Polek, które gremialnie wzięły udział w wyborach parlamentarnych 15 października 2023 roku. Jestem zatem podwójnie dumna i szczęśliwa. Zwyciężyła prospołeczna i proobywatelska postawa naszych rodaczek. Pokazaliśmy również strategiczne znaczenie komunikacji i public relations w...
VML z nominacjami w konkursie KTR
Znamy nominacje KTR dla najbardziej kreatywnych kampanii w Polsce. W tym gronie znalazło się osiem kampanii realizowanych przez VML, które uzyskały 12 nominacji w siedmiu kategoriach. 
Laureaci konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2024
Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska pobudza środowisko artystyczne do twórczych działań. Piąta, jubileuszowa edycja wydarzenia, promującego talenty w dziedzinie grafiki i designu, przyniosła niemal 2200 zgłoszeń. Jury wyłoniło 10 projektów, które reprezentowały wysoki poziom artystyczny i najlepiej oddawały hasło kampanii: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764