logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kusznierewicz z autorskim programem w Kanale Sportowym

  PR 26.08.2022, przeczytano 686 razy
ilustracjastrzałka

Mateusz Kusznierewicz to nazwisko, którego żadnemu fanowi sportu nie trzeba przedstawiać. Mistrz olimpijski z Atlanty, po osiągnięciu sukcesów sportowych i biznesowych, dostaje od Kanału Sportowego szansę sprawdzenia się w mediach. – W programie „Akademia Mistrzów” nie będę prowadził klasycznych wywiadów, nie jestem przecież dziennikarzem – mówi Kusznierewicz, który zamierza stawiać na dzielenie się z odbiorcami wiedzą. W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany 27 sierpnia o godz. 20, gościem będzie Sebastian Świderski, najważniejszy człowiek w polskiej siatkówce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kusznierewicz-z-autorskim-programem-w-kanale-sportowym,397015,artykul.html

Kusznierewicz to w świecie sportu człowiek-instytucja. Jego wypełniona sukcesami sportowa kariera pozwoliła mu śmiało wejść do świata biznesu i nowych technologii. Jest pomysłodawcą i właścicielem „Akademii Mistrzów” – nowoczesnej platformy edukacyjnej, w której nauczycielami są wybitni polscy sportowcy oraz eksperci z dziedzin takich jak psychologia, high performance, dietetyka, technologia, organizacja pracy zespołowej, media czy sponsoring. W „Akademii Mistrzów” uczestnicy w nowoczesnej formie grywalizacji otrzymują dostęp do biblioteki wiedzy, kursów wideo i forum wymiany doświadczeń. Na bazie tego doświadczenia powstał pomysł, żeby tę wiedzę i doświadczenie wykorzystać w największym polskim medium sportowym na YouTube – „Kanale Sportowym”.

– „Akademia Mistrzów” to program, w którym wybitni sportowcy, biznesmeni i trenerzy będą się dzielić ciekawymi historiami i anegdotami z życia. Jako Kanał Sportowy chcemy, aby sportowcy dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem dawali naszym widzom inspiracje – podkreśla prezes kanału Sportowego Maciej Sawicki.

Każdy odcinek nowego programu, który będzie emitowany co dwa tygodnie w sobotę o godz. 20, potrwa ponad godzinę. Zaproszeni goście ze świata sportu i biznesu w pogłębionych wywiadach będą dzielić się swoimi doświadczeniem, wiedzą i konkretnymi metodami na życiowy sukces. W pierwszym odcinku, zaplanowanym na 27 sierpnia, Kusznierewicz porozmawia z Sebastianem Świderskim – byłą gwiazdą siatkarskiej reprezentacji Polski, a obecnie prezesem PZPS. Wśród gości kolejnych odcinków nie zabraknie tak znanych postaci jak Adam Małysz, Marcin Gortat, Joanna Jędrzejczyk, Karol Bielecki, Robert Korzeniowski, Maja Włoszczowska czy Rafał Majka. Pojawią się też niekwestionowane autorytety z dziedziny psychologii czy marketingu sportowego.

– Akademia Mistrzów w Kanale Sportowym pozwoli widzom spojrzeć na sport i sportowców z innej perspektywy. Sportowcy mają tyle przeżyć i cennych doświadczeń, że mogliby obdarować nimi wiele osób. Wiem o tym z autopsji. To właśnie sportowcy wiedzą bardzo dobrze jak przezwyciężać trudności, znaleźć motywację do działania, jakie metody stosować, by budować sięgające po sukces zespoły i osiągać wspólne cele. W programie Akademia Mistrzów nie będę prowadził klasycznych dziennikarskich wywiadów. Nie jestem przecież dziennikarzem. Jestem sportowcem i wiem o co zapytać moich gości by widzowie mogli skorzystać z ich wiedzy, doświadczeń i sprawdzonych metod. Możemy się przecież tak wiele nauczyć od innych. I wykorzystać to w sporcie, a także życiu prywatnym i zawodowym – podkreśla Mateusz Kusznierewicz.

Źródło: Kanał Sportowy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764