logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kwiatkowski na czele Walk Events

  PR 13.03.2019, przeczytano 641 razy
ilustracjastrzałka
Olszewski, Walkiewicz, Kwiatkowski - Zarząd Walk Events

Paweł Maria Kwiatkowski obejmuje stanowisko prezesa zarządu Walk Events - spółki Grupy Walk wyspecjalizowanej w działaniach eventowych. Zastąpił Bartka Bieszyńskiego, który odchodzi z firmy. Do zarządu Walk Events dołączył także Michał Jerzy Olszewski. Trzyosobowy skład zarządu zamyka Szymon Walkiewicz, założyciel Walk Events.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kwiatkowski-na-czele-walk-events,381611,artykul.html

- Celem, jaki przed sobą stawiam jest utrzymanie wiodącej pozycji Walk Events na rynku polskim, ekspansja na rynki zagraniczne oraz rozwój nowego obszaru wynikającego wprost z moich kompetencji, a są to projekty własne Walk - organizacja i produkcja koncertów, spektakli, festiwali, wystaw, czyli to, co lubimy najbardziej: showbiz, culture & entertainment  – mówi Paweł Maria Kwiatkowski.

Paweł Maria Kwiatkowski jako promotor, producent i pomysłodawca prestiżowych eventów oraz wydarzeń artystycznych w Polsce i za granicą jest znany na rynku od 30 lat. Na przełomie lat 80 i 90-tych pracował we Francji, gdzie zaczynał swoją przygodę zawodową od organizacji koncertów muzyki klasycznej. Po powrocie do Polski założył jedną z pierwszych prywatnych agencji artystycznych.

W latach 1995–2000 piastował stanowisko Dyrektora Generalnego Festiwalu Jazz Jamboree. Był producentem największego wydarzenia w historii polskiego show-biznesu za granicą: Festiwalu „PKO BP London Live” - Wembley Arena (2008), jednego z największych koncertów masowych w Polsce - w 20 -tą rocznicę pierwszych wolnych wyborów: „Zaczęło się w Polsce” z udziałem Kylie i Scorpions w Stoczni Gdańskiej 4 czerwca 2009 roku (100 tys. widzów), Festiwalu Pozytywnych Wibracji (2010-2013), a także dwunastu Gal Polskiego Przemysłu Muzycznego - FRYDERYK (2007-2018). Jest pomysłodawcą i producentem wielu prestiżowych eventów za granicą, m.in.: Dnia Polskiego podczas słynnych wyścigów konnych Prix de Diane-Hermes w Chantilly (40 tys. widzów) czy Festiwalu Muzyki Żydowskiej w Paryżu i Tuluzie.

Ponadto Kwiatkowski współtworzył i produkował wiele widowisk telewizyjnych oraz jubileuszy, m.in. spektakularną Galę 100-lecia ZAiKS w Teatrze Wielkim (2018), 80-lecie spółki Warta SA, jubileusz 60-lecia Tygodnika Przekrój, 20-lecie firmy Warbud czy 10-lecie Grupy Deutsche Bank. Jako promotor zorganizował kilkaset koncertów z udziałem zagranicznych gwiazd, wśród których znalazły się takie nazwiska, jak: Ray Charles, James Brown, Jamie Culum, Seal, Natalie Cole, Diana Krall, Wynton Marsalis, Paco de Lucia, Macy Gray, Woody Allen, Grace Jones, Manhattan Transfer, Angie Stone, Cool and The Gang, czy ZAZ.

Podczas swojej kariery zawodowej zasiadał również w ławie jurorskiej prestiżowych konkursów branży reklamowej – Effie Awards oraz KTR. Jest członkiem Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz Akademii Fonograficznej ZPAV.

Założyciel i współwłaściciel Grupy STX JAMBOREE oraz Agencji JAMBOREE.

Michał Jerzy Olszewski z branżą marketingową związany jest od ponad 10 lat. W Walk Events od 2014 roku, jako Senior Event Manager prowadził jeden z zespołów produkcyjnych. Od października ubiegłego roku na stanowisku Operations Director zarządza pracą działów Produkcji oraz Kreacji.

Olszewski doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy produkcji wielu wydarzeń docenionych w branżowych konkursach: Premiera Porsche 911 (MP POWER AWARDS 2015), Mercedes-Benz Grand Prix 2.0 (MP POWER AWARDS 2016, KTR 2016), Mercedes-Benz Grand Prix3 (KTR 2017), Red Bull Flag Day 2.0 (KTR 2018, MP POWER AWARDS 2018) oraz wielu innych jak np. Red Bull Music Academy Weekender Warsaw (2015-2016), Otwarcie Hali Koszyki, Premiera Porsche Panamera.

Jako członek zarządu Olszewski będzie wspierał Pawła Kwiatkowskiego w realizacji strategii firmy oraz koordynacji pracy zespołu Walk Events, odpowiadając za procesy ofertowe i realizacje.

- Zależy nam na stałym rozwoju Walk Events, a podjęcie współpracy z Pawłem Kwiatkowskim wiąże się z wniesieniem nowych kompetencji do zespołu. Z kolei dołączenie do zarządu Michała Olszewskiego, który od kilku lat związany jest z naszą agencją, pozwala nam zachować ciągłość i stabilność – mówi Szymon Walkiewicz, partner & business development director w Walk. - Jestem przekonany, że otwarcie nowego rozdziału przyniesie nie tylko kolejne wyzwania, ale także sukcesy – dodaje.

Źródło: Walk

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze
W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika...
W drugiej edycji konkursu Global Agency of the Year, magazyn "Campaign" przyznał działającej w 85 miastach na świecie agencji VMLY&R tytuł "Best of the Best: Creative Network”.
Najnowsze narzędzia w ramach aplikacji Amway Xperience już dostępne
Amway Most Loved Recommender to najnowsze narzędzie w ramach aplikacji. Content do aplikacji Amway Xperience tworzy zespół Opus B.
„Korzyści dla domu” od T-mobile z nowym formatem komunikacyjnym
W T‑Mobile nieustannie zmieniamy się dla naszych klientów, a wraz z nadejściem prawdziwej wiosny rozkwitają pięknie nasze nowe pomysły i projekty. Startując z najnowszym programem „Korzyści dla domu” wprowadziliśmy nowy format komunikacyjny marki – od teraz reklamy T‑Mobile zbudowane będą w oparciu o konwencję docudramy. Kampanie przedstawiać będą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764