logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labcon z innowacyjną kampanią digitalową dla Bombay Sapphire

  PR 06.06.2022, przeczytano 265 razy

Agencja kreatywna Labcon (Group One) wygrała przetarg na koncepcję kreatywną innowacyjnej kampanii dla marki Bombay Sapphire. Premiera kampanii w digitalu już za chwilę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/labcon-z-innowacyjna-kampania-digitalowa-dla-bombay-sapphire,396161,artykul.html

Punktem wyjścia w kampanii Bombay Sapphire jest platforma “Stir Creativity”, która ma za zadanie wspierać w odkrywaniu swojej kreatywności i obudzić twórczy potencjał każdego z nas - poprzez inspirujące treści cyfrowe a także zaangażowanych w proces influencerów, jak i najzdolniejszych w Polsce twórców sztuki współczesnej. Marka łączy technologię ze sztuką, co da konsumentom w 2022 wiele niezwykłych doświadczeń.

Koncepcję przygotowywał zespół kreacji agencji przy wsparciu działów Social Media, influencer marketingu oraz PR, które będą realizowały działania wspierające kampanię.

Źródło: Labcon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764