logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labelexpo India 2022: promocja rozwiązań Mark Andy na stoisku Flexo Image Graphics

  PR 20.12.2022, przeczytano 671 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 10-13 listopada br. na terenach wystawienniczych India Expo Center w Greater Noida (na przedmieściach Delhi) odbyła się kolejna edycja targów Labelexpo India, dedykowanych specjalistom z branży druku wąskowstęgowego z regionu azjatyckiego. Wśród ponad 250 wystawców znalazła się firma First Image Graphics, będąca od 2000 roku wyłącznym dystrybutorem Mark Andy i Rotoflex w Indiach i w wybranych krajach z nimi sąsiadujących. Jak podają organizatorzy, wystawa – zorganizowana po czteroletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi – była rekordowa w całej historii Labelexpo India. Targi przyciągnęły ok. 12 tys. zwiedzających, co oznacza ponad 20% wzrost w porównaniu z jej poprzednią edycją.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/labelexpo-india-2022%3A-promocja-rozwiazan-mark-andy-na-stoisku-flexo-image-graphics,398419,artykul.html

Tom Cavalco, Executive Vice President Mark Andy mówi:

- Wobec odwołanej w marcu br. europejskiej edycji targów Labelexpo cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszej oferty podczas dwóch innych wydarzeń z tej globalnej serii, istotnej dla każdego przedsiębiorstwa działającego na rynku etykietowym. We wrześniu w Chicago, podczas Labelexpo Americas, zaprezentowaliśmy trzy hybrydowe maszyny, w tym tegoroczną nowość – tonerową Digital Pro MAX. Z kolei podczas Labelexpo India, dzięki obecności na niej naszego wieloletniego partnera handlowego w regionie azjatyckim – Flexo Image Graphics, mogliśmy dotrzeć z naszymi propozycjami do obecnych i potencjalnych klientów z Indii oraz wielu krajów ościennych.

Gourav Roy, dyrektor zarządzający Flexo Image Graphics, dodaje:

- Odnotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie zwiedzających te targi rozwiązaniami naszego strategicznego partnera jakim jest Mark Andy. Podpisaliśmy też kilka kontraktów, głównie z klientami z Indii i Chin. Najwięcej rozmów biznesowych dotyczyło – co obserwujemy już od dłuższego czasu – rozwiązań cyfrowych i hybrydowych. Ich popularność rośnie także w naszym regionie świata – coraz więcej drukarń i przetwórców etykiet już je zakupiło bądź planuje taką inwestycję.

Tom Cavalco potwierdza:

- Kończący się rok przebiega – przynajmniej w przypadku Mark Andy – pod znakiem hybrydy. Zrealizowaliśmy wiele ważnych wdrożeń tych maszyn, w niektórych przypadkach były to kolejne egzemplarze dostarczone do tego samego klienta. Także poszczególne wydarzenia, jakie organizowaliśmy sami bądź w nich uczestniczyliśmy, w dużej mierze były poświęcone właśnie łączeniu w ramach jednego procesu technologii cyfrowej i konwencjonalnej. „Digital” to motyw przewodni naszego stoiska na Labelexpo Americas. Rozwiązaniom tym dedykowaliśmy także nasze Dni Otwarte zorganizowane w Centrach Technologicznych Mark Andy w Polsce i w USA. Popularność tego typu maszyn rośnie też w innych regionach świata, m.in. w krajach azjatyckich. Z wielu naszych rozmów z klientami wynika, że rozwiązania hybrydowe stymulują ich rozwój, a w niektórych przypadkach są dla niego wręcz niezbędne.

Gourav Roy dodaje:

- Większość zwiedzających targi Labelexpo India, którzy odwiedzili nasze stoisko, rozważa obecnie kolejne inwestycje i planuje dalszy rozwój swojego biznesu. Gros rozmów dotyczyło wdrożenia wspomnianej wcześniej technologii cyfrowej w drukarniach etykietowych, ale mieliśmy też wiele spotkań z przedstawicielami drukarń komercyjnych i opakowaniowych, które poszukują nowych, bardziej wydajnych rozwiązań umożliwiających produkcję z wykorzystaniem podłoży giętkich, realizowaną w trybie inline. Podsumowując, Labelexpo India była dla nas bardzo udaną wystawą i mamy nadzieję, że obecność na niej przełoży się na efekty sprzedażowe już w niedalekiej przyszłości.

Flexo Image Graphics to firma z bardzo bogatym doświadczeniem rynkowym, będąca dystrybutorem rozwiązań fleksograficznych i cyfrowych różnych producentów na rynku indyjskim oraz w innych krajach regionu. Zatrudnia ponad 30 osób, posiada oddziały w Delhi, Chennai i Bombaju. Od wielu lat, na zasadach wyłączności, reprezentuje w tym regionie świata Mark Andy, czego rezultatem jest ok. 220 użytkowników maszyn tego producenta w Indiach i krajach ościennych.

- Cieszymy się, że nasz partner biznesowy z regionu Azji odnotował sukces podczas targów Labelexpo India. Mamy nadzieję, że przyniosą one obfite „plony” w postaci kolejnych wdrożeń maszyn Mark Andy i Rotoflex w tym regionie świata. Liczymy też, że zaplanowane na przyszły rok kolejne targi z serii Labelexpo dojdą do skutku, dając nam możliwość do spotkania się z klientami z innych regionów – podsumowuje Tom Cavalco.

Najbliższe wydarzenie z serii Labelexpo jest zaplanowane na 9-11 lutego 2023 roku, kiedy to w Bangkoku odbędą się targi Labelexpo Southeast Asia, kolejnym będą Labelexpo Mexico w kwietniu. Natomiast przedstawiciele europejskiej branży wąskowstęgowej czekają na dwukrotnie odwoływane targi Labelexpo Europe w Brukseli. Planowany ich termin to 11-14 września 2023.

Źródło: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso Performa Nova - nowa tektura opakowaniowa
Jak informuje Stora Enso, budowa nowej linii w jej zakładach w Oulu, dedykowanej tekturom litym do opakowań jednostkowych, jest coraz bliżej końca. Założenia firmy przewidują, że jej potencjał wytwórczy wyniesie nawet 750 tys. ton odnawialnych materiałów opakowaniowych rocznie. Stora Enso podkreśla przy tym, że ich źródłem będą lasy zarządzane zgodnie z...
Renata Dobrucka prelegentem Packaging Innovations
W dniach 09-10 Października 2024 roku w EXPO Kraków odbędzie się 16. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – jednego z największych i najbardziej merytorycznych wydarzeń dla branży opakowań w Polsce dla producentów opakowań, etykiet, maszyn, komponentów, standów reklamowych, ale także usługodawców związanych z projektowaniem, badaniem opakowań,...
Canon podsumowuje targi drupa 2024. Kampania The Power to Move
Canon, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie cyfrowego druku produkcyjnego, uznaje targi drupa 2024 za wydarzenie wyjątkowe pod względem zaangażowania klientów, skali dokonanych inwestycji i zainteresowania odwiedzających. Pomimo spadku liczby gości w porównaniu z edycją targów w 2016 r., obecni i potencjalni klienci tłumnie odwiedzali...
Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764