logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021

  PR 07.01.2022, przeczytano 817 razy

Międzynarodowy dostawca na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalny, Wielkopolski pracodawca, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/labo-print-s.a.-z-tytulem-solidny-pracodawca-roku-2021,394318,artykul.html

Program Solidny Pracodawca Roku wyłania, honoruje i promuje najlepszych pracodawców w Polsce. Specjalnie powołana komisja konkursu, ocenia między innymi politykę personalną, dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy, warunki socjalne, zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie, dynamikę zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ścieżkę kariery, a także działania podejmowane na rzecz pracowników.

Początkowo firma Labo Print znana była jako drukarnia wielkoformatowa. Dziś jest marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie, wśród kontrahentów z branży. Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, wzbogaciły akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

- Inwestujemy w najnowsze technologie, udoskonalamy procesy i rośniemy z roku na rok od ponad 15 lat. Nie tylko w zakresie przychodów ze sprzedaży, a również pod względem zespołu pracowników. Dwadzieścia osób w pierwszych dwóch latach działalności, 20 razy więcej po 15 latach, w dniu dzisiejszym zatrudniamy już ponad 400 osób. Bez dobrze dobranego i zgranego zespołu, nie dotarlibyśmy tu, gdzie jesteśmy. – mówi Krzysztof Fryc, Prezes Zarządu firmy Labo Print S.A.

Firma zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników, a dzięki nieustannemu poszerzaniu oferty oraz ekspansji na kolejne rynki, rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły. Labo Print oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenia grupowego oraz karnetów Multisport, dających możliwość korzystania z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.
Pracownicy mają możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także poszerzenia kompetencji, dzięki wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom zawodowym.

Źródło: Labo Print S.A.


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LaboPrintSA

(P.Niedzielski)

LaboPrintSA o sobie:

Wieloletnie doświadczenie w branży, grono najlepszych ekspertów i znakomity park maszynowy, bazujący na nowoczesnych technologiach druku cyfrowego sprawiają, że Labo Print S.A. niezmiennie świadczy usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

Zajrzyj po więcej tutaj: www.laboprint.euWięcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kioski multimedialne w Jurajskiej z prestiżową nagrodą za dizajn
Zaprojektowane dla Galerii Jurajskiej kioski multimedialne DualAd zostały wyróżnione nagrodą A’Design Award & Competition, jedną z najbardziej prestiżowych w dziedzinie dizajnu. Za realizacją, którą można oglądać w Polsce tylko w częstochowskim centrum handlowym, stoi krakowska firma Digitall Concept.
„Dzieciństwo” - katalog zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie otrzymał nagrodę European Design Award 2023
Wydany przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie katalog "Dzieciństwo" został nagrodzony srebrnym medalem za opracowanie graficzne w konkursie "European Design Awards 2023". Projekt graficzny wydawnictwa został stworzony przez Kamilę Schinwelską i Marcina Gwiazdowskiego ze studia Elipsy.
Agencje Dentsu Polska na podium
Agencje kreatywne oraz media & performance dentsu Polska kolejny rok z rzędu stanęły na podium podczas uroczystej gali i ogłoszenia wyników raportu - Agencje Reklamowe i Domy Mediowe. Dentsu Creative nagrodzone zostało tytułem - KREATYWNOŚĆ NAPĘDZANA TECHNOLOGIĄ, dentsu Media & Performance tytułem – KONSEKWENTNA STRATEGIA.
Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023
Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w ramach której instytucja zajmuje się promocją i wspieraniem polskiej sztuki użytkowej. Uznanie jury zyskały m.in. projekt narzędzia do materializacji emocji, system wspomagający montaż urządzeń...
ING Bank Śląski został uznany za najlepszy bank w mediach społecznościowych w tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii Złoty Bank, oceniającej wielokanałową jakość obsługi klienta oraz został wyróżniony w kategoriach: Konto osobiste, Kredyt Gotówkowy i Kredyt Hipoteczny, gdzie zajął trzecie miejsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764