logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021

  PR 07.01.2022, przeczytano 296 razy

Międzynarodowy dostawca na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalny, Wielkopolski pracodawca, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/labo-print-s.a.-z-tytulem-solidny-pracodawca-roku-2021,394318,artykul.html

Program Solidny Pracodawca Roku wyłania, honoruje i promuje najlepszych pracodawców w Polsce. Specjalnie powołana komisja konkursu, ocenia między innymi politykę personalną, dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy, warunki socjalne, zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie, dynamikę zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ścieżkę kariery, a także działania podejmowane na rzecz pracowników.

Początkowo firma Labo Print znana była jako drukarnia wielkoformatowa. Dziś jest marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie, wśród kontrahentów z branży. Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, wzbogaciły akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

- Inwestujemy w najnowsze technologie, udoskonalamy procesy i rośniemy z roku na rok od ponad 15 lat. Nie tylko w zakresie przychodów ze sprzedaży, a również pod względem zespołu pracowników. Dwadzieścia osób w pierwszych dwóch latach działalności, 20 razy więcej po 15 latach, w dniu dzisiejszym zatrudniamy już ponad 400 osób. Bez dobrze dobranego i zgranego zespołu, nie dotarlibyśmy tu, gdzie jesteśmy. – mówi Krzysztof Fryc, Prezes Zarządu firmy Labo Print S.A.

Firma zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników, a dzięki nieustannemu poszerzaniu oferty oraz ekspansji na kolejne rynki, rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły. Labo Print oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenia grupowego oraz karnetów Multisport, dających możliwość korzystania z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.
Pracownicy mają możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także poszerzenia kompetencji, dzięki wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom zawodowym.

Źródło: Labo Print S.A.


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LaboPrintSA

(P.Niedzielski)

LaboPrintSA o sobie:

Wieloletnie doświadczenie w branży, grono najlepszych ekspertów i znakomity park maszynowy, bazujący na nowoczesnych technologiach druku cyfrowego sprawiają, że drukarnia Labo Print S.A. niezmiennie świadczy usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

Zajrzyj po więcej tutaj: www.laboprint.euWięcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na plakat 55. Festiwalu im. Jana Kiepury
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju ogłasza konkurs na projekt plakatu Festiwalu im. Jana Kiepury.
Firma BenQ ogłosiła konkurs dla projektantów „Inspiracja w naturze” i we współpracy z One Tree Planted będzie sadzić jedno drzewo za każdą pracę spełniającą wymogi regulaminu konkursu.
Znamy mistrzów wojewódzkich, zdobywców nagród Świeć się z Energą
Zakończył się regionalny etap plebiscytu Świeć się z Energą, w którym internauci oddali łącznie prawie 508 tys. głosów i wybrali 16 najpiękniej świątecznie oświetlonych miast w całej Polsce. W dorocznej akcji Energi z Grupy ORLEN każda z miejscowości już wygrała i zdobyła na dobroczynne cele warte 10 000 zł zestawy energooszczędnych sprzętów. Przed nami finałowa...
Feta 2022 – konkurs na plakat festiwalu
Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza do udziału w konkursie na plakat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Do wygrania jest 5 tys. zł.
Make me! 2022 - trwa rekrutacja do konkursu
Międzynarodowy konkurs wzorniczy make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival. Najważniejszym celem make me! jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei, oraz wsparcie młodych projektantów, którzy są gotowi do startu. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764