logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lakma Strefa wybrała Triple PR

  PR 06.09.2017, przeczytano 227 razy

Lakma Strefa – polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się m.in. w chemii gospodarczej – od września 2017 r. rozpoczęła współpracę z agencją Triple PR, która zajmie się działaniami komunikacyjnymi wspierającymi kampanię reklamową oraz wizerunek firmy w mediach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lakma-strefa-wybrala-triple-pr,33629,artykul.html

Triple PR koordynuje szeroko pojętą komunikację PR zintegrowaną z całością działań marketingowych adresowanych dla marek Sidolux i Perlux.

Do głównych zadań agencji należy nawiązanie relacji z mediami oraz pozycjonowanie i wzmacnianie świadomości marki na polskim rynku. Celem agencji jest również budowanie wizerunku marki Sidolux, jako lidera w kategorii środków do czyszczenia i pielęgnacji podłóg na rynku.

- Wybraliśmy Triple PR ze względu na kompleksową ofertę oraz elastyczne podejście do zagadnienia. Triple PR to zespół doświadczonych osób, które profesjonalnie wykonują swoje zadania. Głównym celem kampanii jest umocnienie wizerunku marki na rynku oraz szerokie dotarcie do konsumentów. Chcemy im przypomnieć, że Sidolux to od wielu lat niekwestionowany lider i marka nr 1 wśród produktów do podłóg w Polsce* – komentuje Justyna Kiełkowska, Marketing Manager, Lakma Strefa.

Kampanię koordynuje Justyna Kiełkowska, Kierownik Marketingu Lakma Strefa, po stronie agencji Triple PR  Adrianna Dzienis, Młodszy Specjalista PR.

Współpraca ma charakter projektowy.

Źródło: Triple PR

www.triplepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG – już kilkaset egzemplarzy pracuje w Polsce
„Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować drukarkę, która znajduje zastosowanie w startupach i potężnych fabrykach.
Pol’and’Rock Festival: Co się działo w Miasteczku Leszka?
Dobra muzyka, zabawa i pozytywni ludzie – taka była 25 edycja festiwalu Pol’and’Rock. W festiwalowym Miasteczku czekały liczne atrakcje, konkursy, koncerty oraz influencerzy z jego ekipy. Wspólna zabawa na Pol’and’Rock to tylko część działań realizowanych w ramach platformy Lech Music.
Leo Burnett dla Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski we współpracy z agencją Leo Burnett zaprasza do odwiedzenia przestrzeni, w której sztuka współczesna zaskakuje i wywołuje emocje oraz zachęca do aktywnego wyrażania swojego zdania. Od 1 sierpnia w prasie, Internecie i na ulicach Warszawy zobaczymy kreacje reklamowe zachęcające do złożenia wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek...
Żubr znika z etykiet… na rzecz zagrożonych gatunków
Żubr wystartował z wyjątkową akcją, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa, ustępując miejsca trzem gatunkom: wilkowi, rysiowi i sóweczce. Akcja prowadzona jest we współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną...
Sony zdobywa rekordową liczbę nagród w konkursie Eisa 2019
Sony ogłosiło swój wielki sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA). Firma zdobyła rekordową liczbę siedmiu nagród, w tym po raz pierwszy w kategorii „Innowacja w dziedzinie fotografii”. EISA zrzesza 55 specjalistycznych czasopism z 29 krajów z całego świata i cieszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764