logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Małopolska: Laminator Vennlo 60 Pro

01.02.2021
Cena: 4 000,00 zł
Oferta ważna do:28.02.2021 godz. 00:00
Odsłon: 361

Używany laminator.
Stan dobry.
Solidna ciężka konstrukcja.
Ten typ laminatora idealnie nadaje się do laminowania grubych płyt pcw.
Grzanie aż do 160 stopni.
Laminator Vennlo 60 Pro to wynik wieloletniej pracy specjalistów z branży druku wielkoformatowego nad stworzeniem maszyny, która w największym stopniu spełnia oczekiwania i wymagania Klientów. Możliwość regulowania temperatury, prędkości oraz siły nacisku sprawiają, że laminator Vennlo 60 Pro sprawdza się przy wykańczaniu nawet najbardziej wymagających prac.

Vennlo 60 Pro służy do zabezpieczania wydruków typu ink jet jak i solwent, m. in.: laminowanie jednostronne, enkapsulacja, naklejanie folii na płytę.
Laminator Vennlo 60 Pro posiada dużą szerokość laminacji 1600 mm. Duża średnica wałka powoduje łatwiejsze nakładanie i prowadzenie materiałów a tym samym większą dokładność.
Maksymalna temperatura wałka to 160 st C. Temperatura ta powoduje, że klej w laminacie staje się bardziej plastyczny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znacznie lepszego efektu końcowego.
Jest prosty w obsłudze i posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak: ręczny system opuszczania wałka - precyzyjne i niezależne rozwiązanie, które nie wymaga podłączenia do zasilania.
Posiada bardzo prostą i sprawdzoną budowę, co minimalizuje jego awaryjność i pozwala na nieprzerwaną pracę. Jest łatwy w montażu i ma prosty i szybki serwis. Zaletą jest także duża dostępność części.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laminator--vennlo-60-pro%2C-malopolska,82990,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: Paweladventure
Telefon: 501737538
Kontakt: Paweł

e-mail: pawel@adventurebrand.pl

Konto Paweladventure nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764