logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lampy LED od Fomei w ofercie Medikon Polska

  PR 30.01.2019, przeczytano 390 razy
ilustracjastrzałka
FY3497 LED RING

Fomei wprowadza do oferty kolejne lampy LED z wysokim CRI 95. Rozszerza tym samym swoją ofertę lamp ze światłem ciągłym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lampy-led-od-fomei-w-ofercie-medikon-polska,381014,artykul.html

FOMEI 32W LED RING – świetne rozwiązanie do portretów

Dobrze znane i chętnie wykorzystywane przez fotografujących lampy pierścieniowe LED RING 23W zyskują większą koleżankę. LED RING 32W ma większą średnicę względem poprzedniczki o 11cm. W obu wypadkach źródłem światła są diody LED o różnej temperaturze barwowej, które dodatkowo zostały podzielone na cztery kwarty. Dzięki temu możemy nie tylko fotografować ale również filmować.

Lampa ma 49 cm średnicy, źródłem światła są diody LED o barwie zimnej i ciepłej dzięki temu możliwa jest zmiana temperatury barwowej w zakresie 3000K-5600K. L-kształtny wspornik, na którym zamontowana jest lampa można przesuwać w górę i w dół oraz na boki, dzięki temu możemy zmienić położenie kamery w pierścieniu tak, aby umieścić ją w centrum.

Kreatywny Portret

ilustracjastrzałka

Zdjęcie powyżej wykonano z  włączonymi dwoma sekcjami lampy  FOMEI 23W LED RING pomimo tego portretowana twarz jest oświetlona miękkim światłem a w oczach modelki widoczne jest charakterystyczne  odbicie.  Zależy ono od tego, jak daleko od twarzy znajduje się lampa FOMEI 23W LED RING oraz które sekcje diod LED są włączone.

Kamera może być umieszczona bezpośrednio na lampie lub w jej pobliżu na statywie.

FOMEI zestawy filtrów w wielu konfiguracjach

Nowe zestawy filtrów zostały podzielone na kilka grup tak aby sprostać wymaganiom niejednego filmującego czy fotografującego. I tak w jednym z zestawów znajdziemy filtry kolorowe w innym zmiękczające a w kolejnym konwersyjne umożliwiające dostosowanie temperatury barwowej różnych źródeł światła.

ilustracjastrzałka

Wszystkie zestawy filtrów dostępne będą w wymiarach 30x30cm po 12 arkuszy po jednym lub kilka z koloru/gradacji a pojedyncze filtry w arkuszach 53x61cm oraz rolach 1,22x7,62m.

Źródło: MEDIKON POLSKA Sp. z o.o.

www.medikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764