logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lampy LED od Fomei w ofercie Medikon Polska

  PR 30.01.2019, przeczytano 422 razy
ilustracjastrzałka
FY3497 LED RING

Fomei wprowadza do oferty kolejne lampy LED z wysokim CRI 95. Rozszerza tym samym swoją ofertę lamp ze światłem ciągłym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lampy-led-od-fomei-w-ofercie-medikon-polska,381014,artykul.html

FOMEI 32W LED RING – świetne rozwiązanie do portretów

Dobrze znane i chętnie wykorzystywane przez fotografujących lampy pierścieniowe LED RING 23W zyskują większą koleżankę. LED RING 32W ma większą średnicę względem poprzedniczki o 11cm. W obu wypadkach źródłem światła są diody LED o różnej temperaturze barwowej, które dodatkowo zostały podzielone na cztery kwarty. Dzięki temu możemy nie tylko fotografować ale również filmować.

Lampa ma 49 cm średnicy, źródłem światła są diody LED o barwie zimnej i ciepłej dzięki temu możliwa jest zmiana temperatury barwowej w zakresie 3000K-5600K. L-kształtny wspornik, na którym zamontowana jest lampa można przesuwać w górę i w dół oraz na boki, dzięki temu możemy zmienić położenie kamery w pierścieniu tak, aby umieścić ją w centrum.

Kreatywny Portret

ilustracjastrzałka

Zdjęcie powyżej wykonano z  włączonymi dwoma sekcjami lampy  FOMEI 23W LED RING pomimo tego portretowana twarz jest oświetlona miękkim światłem a w oczach modelki widoczne jest charakterystyczne  odbicie.  Zależy ono od tego, jak daleko od twarzy znajduje się lampa FOMEI 23W LED RING oraz które sekcje diod LED są włączone.

Kamera może być umieszczona bezpośrednio na lampie lub w jej pobliżu na statywie.

FOMEI zestawy filtrów w wielu konfiguracjach

Nowe zestawy filtrów zostały podzielone na kilka grup tak aby sprostać wymaganiom niejednego filmującego czy fotografującego. I tak w jednym z zestawów znajdziemy filtry kolorowe w innym zmiękczające a w kolejnym konwersyjne umożliwiające dostosowanie temperatury barwowej różnych źródeł światła.

ilustracjastrzałka

Wszystkie zestawy filtrów dostępne będą w wymiarach 30x30cm po 12 arkuszy po jednym lub kilka z koloru/gradacji a pojedyncze filtry w arkuszach 53x61cm oraz rolach 1,22x7,62m.

Źródło: MEDIKON POLSKA Sp. z o.o.

www.medikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Roadshow - Wrappingowa dawka emocji!” - edycja IV
Integart wraz z Rafałem Żmudą oraz marką 3M zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji RoadShow – Wrappingowa dawka emocji. W dniach 10-13 czerwca br. wiedza, doświadczenie i zamiłowanie do car wrappingu dotrze do Poznania, Wrocławia i Katowic.
Odkryj kuchnię na nowo – kampania marki Amica
Nowoczesne sprzęty AGD pełne są programów i gadżeciarskich rozwiązań, które nie zawsze ułatwiają życie. Marka Amica wdraża więc linię sprzętów kuchennych do zabudowy, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby i  jest zaprojektowana w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników. O odkrywaniu kuchni na nowo i czerpaniu z niej tego, co najlepsze,...
Rusza kampania „Porozmawiajmy Mamo”
Celem projektu „Porozmawiajmy Mamo” jest przekazanie mamom pomocnych narzędzi do rozmowy z córką, nie tylko w kontekście nadchodzących zmian fizjologicznych, ale co ważniejsze - zmian związanych z psychiką i emocjami młodej, dojrzewającej kobiety.
Dwie Godziny dla Rodziny” w kampanii Immergas
Immergas bierze udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”. Jest to, związana z Międzynarodowym Dniem Rodziny, kampania społeczna na rzecz budowania dobrych relacji rodzinnych. Dzięki udziałowi w wydarzeniu, pracownicy firmy skończą pracę dwie godziny wcześniej, po to by poświęcić ten czas swoim bliskim. Firma pokazuje w ten sposób, że work-life balance to nie tylko hasło...
Pierwsza kurtyna ledowa w Polsce działa już w Placu Unii
Pierwsza w Polce, spektakularna kurtyna ledowa Super Screen została uruchomiona w Placu Unii. To najnowsza generacja nośnika reklamowego, która zmieniła szklaną elewację Placu Unii w interaktywny ekran. Monitor ma 165 m2 powierzchni i rozdzielczość aż 10 pixeli.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764