logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laowa 9 mm f/2,8 Zero-D: Obiektyw z mocowaniem Micro 4/3

  PR 15.03.2019, przeczytano 140 razy
ilustracjastrzałka

Firma Foxfoto – dystrybutor Venus Optics Laowa – ma przyjemność zaprezentować nową wersję obiektywu Laowa 9 mm f/2,8 Zero-D z mocowaniem Micro 4/3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laowa-9-mm-f-2%2C8-zero-d%3A-obiektyw-z-mocowaniem-micro-4-3,381652,artykul.html

Podobnie jak wcześniej dostępne wersje tego obiektywu z mocowaniami Canon EF-M, Fuji X, Sony E oraz DL, Laowa 9 mm f/2,8 Micro 4/3 jest lekka i kompaktowa. Kąt widzenia 113° i duży otwór przysłony sprawiają, że doskonale sprawdza się nie tylko w fotografii, ale również podczas filmowania. Dodatkowo, jak u innych obiektywów z serii Zero-D, w Laowa 9 mm f/2,8 udało się niemal całkowicie wyeliminować dystorsję.

Laowa 9 mm f/2,8 to drugi, po doskonale przyjętym 7,5 mm f/2, obiektyw dla użytkowników systemu Micro 4/3.

Obiektyw dostępny będzie w Polsce pod koniec marca.

ilustracjastrzałka

Charakterystyka

  • Ogniskowa: 9 mm
  • Maksymalny otwór przesłony: f/2,8
  • Kąt widzenia: 113°
  • Dedykowany format: APS-C
  • Średnica filtra: 49 mm
  • Znakomita jakość obrazu
  • Lekki i kompaktowy
  • Zniekształcenie bliskie zeru

Źródło: Foxfoto

www.foxfoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Wirtualny przewodnik po targach Remadays Warsaw 2019 – Remadays Online
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
21 marca: Dni Otwarte „Internal Design” z drukarkami Efi Pro
21 marca, w siedzibie Atrium  Centrum Ploterowe w Opolu będą miały miejsce tematyczne Dni Otwarte poświęcone druku dekoracji. Pośród kilkunastu maszyn do druku wielkoformatowego, największymi będą amerykańskiej produkcji drukarki LED – EFI Pro 16h i Pro 24f.
Cyfrowe oblicze PR - Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network
1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764