logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laowa 9 mm f/2,8 Zero-D: Obiektyw z mocowaniem Micro 4/3

  PR 15.03.2019, przeczytano 192 razy
ilustracjastrzałka

Firma Foxfoto – dystrybutor Venus Optics Laowa – ma przyjemność zaprezentować nową wersję obiektywu Laowa 9 mm f/2,8 Zero-D z mocowaniem Micro 4/3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laowa-9-mm-f-2%2C8-zero-d%3A-obiektyw-z-mocowaniem-micro-4-3,381652,artykul.html

Podobnie jak wcześniej dostępne wersje tego obiektywu z mocowaniami Canon EF-M, Fuji X, Sony E oraz DL, Laowa 9 mm f/2,8 Micro 4/3 jest lekka i kompaktowa. Kąt widzenia 113° i duży otwór przysłony sprawiają, że doskonale sprawdza się nie tylko w fotografii, ale również podczas filmowania. Dodatkowo, jak u innych obiektywów z serii Zero-D, w Laowa 9 mm f/2,8 udało się niemal całkowicie wyeliminować dystorsję.

Laowa 9 mm f/2,8 to drugi, po doskonale przyjętym 7,5 mm f/2, obiektyw dla użytkowników systemu Micro 4/3.

Obiektyw dostępny będzie w Polsce pod koniec marca.

ilustracjastrzałka

Charakterystyka

  • Ogniskowa: 9 mm
  • Maksymalny otwór przesłony: f/2,8
  • Kąt widzenia: 113°
  • Dedykowany format: APS-C
  • Średnica filtra: 49 mm
  • Znakomita jakość obrazu
  • Lekki i kompaktowy
  • Zniekształcenie bliskie zeru

Źródło: Foxfoto

www.foxfoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764