logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laserowy Benq LH650 z USB-C – ekonomiczny projektor biznesowy Full HD

  PR 26.09.2023, przeczytano 873 razy
ilustracjastrzałka

BenQ wprowadził właśnie na polski rynek ekonomiczny i ekologiczny laserowy projektor przeznaczony dla biznesu. Laserowe źródło światła, nowy, wydajniejszy tryb SmartEco 2.0 i szereg nowych funkcji pozwalają na około 20 tys. godzin pracy bez pogorszenia jakości obrazu i nasycenia barw. Pozwala to dodatkowo zaoszczędzić znacznie więcej energii elektrycznej. Projektor wyposażono w wiele funkcji ułatwiających i upraszczających jego instalację i eksploatację.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laserowy-benq-lh650-z-usb-c-%E2%80%93-ekonomiczny-projektor-biznesowy-full-hd,401502,artykul.html

Keystone 2D i dopasowanie narożników

Korekcja trapezowych zniekształceń geometrii obrazu i możliwość dodatkowej korekcji położenia narożników  znakomicie upraszcza instalację projektora i umożliwia szybkie rozpoczęcie prezentacji.

Cyfrowa regulacja wielkości i położenia obrazu

Funkcja ta dodatkowo zwiększa wygodę dostosowania obrazu do wielkości i położenia ekranu bez konieczności przesuwania projektora.

Automatyczne uruchamiania i wygaszanie projekcji

Projektor włącza się natychmiast po wykryciu sygnału wejściowego w gnieździe HDMI a laserowe źródło światła powoduje, że wyświetlany obraz od razu ma pełną jasność i nasycenie barw.

Gniazda i 10W głośnik

Projektor ma gniazda: USB-C Display Port with PD out 5V/1A, HDMI-1 (2.0b/HDCP2.2), HDMI-2 (2.0b/HDCP2.2), USB typu A-1 (2.0/zasilanie 1,5 A/Serwisowe), USB typu A-2 (2.0/zasilanie 1,0 A/Odbiornik radiozłącza) i RS232 (DB, 9-pinowe).

WiFi – opcja

Komunikacja projektora z siecią WiFi możliwa jest po dokupieniu opcjonalnej karty WiFi BenQ EZC5201BS  podłączanej do gniazda USB-A . Nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.

Projektor BenQ LH650 dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie 1100€ netto.

Gwarancja 36 miesięcy lub 20 tys. godzin pracy. Dla zapewnienia nieprzerwanej pracy użytkownika, na czas ewentualnej naprawy dostarczana jest jednostka zastępcza.

Źródło: BenQ Corporation

www.benq.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764