logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lasery Colop Polska ponownie na targach Festiwaldruku.pl

  PR 04.09.2019, przeczytano 221 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 18-19 września w Warszawie w EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja targów poligrafii reklamowej, na których po raz kolejny pojawi się firma Colop Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lasery-colop-polska-ponownie-na-targach-festiwaldruku.pl,383829,artykul.html

Znajdziecie ich na stoisku H2, gdzie zaprezentowana zostanie m.in. nowość Thunderlaser – wielkoformatowy ploter gwarantujący czystą obróbkę sklejki bez opaleń i okopceń.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych pokażą możliwości ploterów Universal Laser Systems. Odbędzie się także prezentacja znakowarki CMS, jak również pokazy efektu pracy laserów na różnych materiałach: laminat, sklejka, drewno czy skóra.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć, jak łatwo i szybko można wygrawerować dane swojej firmy takie jak nazwa, logo czy adres strony www na różnego rodzaju gadżetach reklamowych typu ołówki, długopisy lub kubki.

ilustracjastrzałka

FestiwalDruku.pl to największe targi dla branży poligraficznej w drugiej połowie roku. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego. Targom towarzyszą różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe tj.: seminaria, warsztaty, pokazy i konkursy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane tym wydarzeniem agencje reklamowe, drukarnie i producentów opakowań.

  • Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764