WIADOMOŚCI

Laureaci Konkursu Standout. Orgatec 2016 Kolonia

redakcja   | 17.12.2016, przeczytano 689 razy
strzałkistrzałka
Laureaci Konkursu Standout. Orgatec 2016 Kolonia ZOBACZ GALERIĘ

15 grudnia poznaliśmy Laureatów 34. Edycji StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laureaci-konkursu-standout.-orgatec-2016-kolonia,30870,artykul.html

Najładniejszym polskim stoiskiem targów ORGATEC 2016 w Kolonii, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Fabryka Mebli BALMA S.A. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm HUSH i NOTI. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały stoiska firm: PROFIm – w kategorii od 500mkw, Fabryka Mebli Biurowych MDD – w kategorii 100-500mkw, BEJOT – w kategorii 50-100mkw i MARO Fabryka Mebli Biurowych – w kategorii do 50mkw.

Na 14 wyróżniających się stoisk polskich wystawców kolońskich targów zagłosowało 2730 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska targów wzbudził  również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1000 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu pięciu edycjach konkursu StandOUT. odwiedziło łącznie ponad 85000 osób. Zwiedzające z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

Odbywające się co dwa lata targi ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych. Kolońskie targi prezentują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni. Tegoroczna edycja - odbywająca się w dniach 25-29 października w Kolonii,  poświęcona była idei „New visions of work”. Kolejna edycja targów Orgatec2018: 23-27 października 2018 roku

Na targach ORGATEC 2016 wystawiało się 671 wystawców z 40 krajów, wśród których znalazło się 15 firm z Polski. Do finału Konkursu StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia architekci z portalu Exspace wytypowali realizacje wystawiennicze 14 polskich firm: PROFIm, Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Maro, MDD, Sella, Husch Creative Design Group, Karoń, Mikomax, Ergomaster, Furniko, Bejot i Heritus.
Laureatom i Finalistom gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za dwa lata.

Konkurs objęty był patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Exspace

exspace.pl/contests/show/139Zapraszamy na wirtualną wystawę!

Galeria: Laureaci Konkursu Standout. Orgatec 2016 Kolonia

Dodatkowe informacje:

O konkursie StandOUT.
Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 33 edycjach StandOUT.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 24.10.2017, 103 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone