logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laureaci konkursu Złoty Medal targów reklamy i poligrafii

   31.08.2022, przeczytano 2300 razy
ilustracja

Jury konkursowe wyłoniło już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów Festiwal Marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laureaci-konkursu-zloty-medal-targow-reklamy-i-poligrafii,397050,artykul.html

Wystawcy wrześniowych targów mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych,  innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.

W skład Jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii:

  • Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.,
  • Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna Świata Druku,
  • prof. Stanisław Tkaczyk, Prezes w Polskiej Izbie Opakowań,
  • Jacek Stencel, Prezes PSSiDC,
  • Mirosław Pawliński, redaktor naczelny Świata Poligrafii,
  • Łukasz Łukasiewicz, redaktor naczelny portalu SIGNS.PL,
  • Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.

Wszystkie nagrodzone zgłoszenia w konkursie Złoty Medal można zobaczyć TUTAJ[PDF].

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Ten moment, gdy sprzedawca dostaje medial za sprzedawaną maszynę.

W sporcie tak powinno być - sportowiec wygrywa, producent jego dresów dostaje medal.

avatar użytkownika
,

W wypadku lokalnych konkursów zgłaszanie produktów przez lokalnych dystrybutorów jest normalną praktyką. Nagradzane są produkty - a nie zgłaszający je dystrybutorzy.  

,

Dokładnie tak.
Producent dresów powinien dostać wszystkie medale.
  

,

Przy czym, wielu sportowców nawet nie będzie wiedziało, że startowali, Ważne, że wygrali a producent dresów dostał medal.  

avatar użytkownika
,

Jeżeli zorganizujesz swój konkurs będziesz mógł wręczyć wszystkie medale producentowi dresów. Nie ma przeciwwskazań.  

,

Ja dałbym medal producentowi tkanin, bez niego nie będzie dresów i sportowiec nawet nie pomyśli o starcie. Można więc rzec, że udział producenta tkanin w medalu jest największy.  

avatar użytkownika
,

A co powiesz i plantatorach bawełny? O hodowcach owiec? O górnikach wydobywających czarne złoto, niezbędne w produkcji tkanin syntetycznych? O nich też pomyśl...  

Najnowsze w tym dziale

Polska firma meblarska w finale konkursu Designeuropa Awards
Podczas czwartej edycji konkursu DesignEuropa Awards, która odbyła się w ośrodku konferencyjnym Axica w Berlinie, uhonorowano dwa wyjątkowe wzory. Pierwszym jest RemigoOne, elektryczny silnik zaburtowy stworzony przez słoweńską projektantkę Ajdę Bertok, zaprojektowany zgodnie z zasadami innowacyjności morskiej i zrównoważonego rozwoju, zdobył nagrodę dla małych i nowo...
Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony
To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.
Projekt Roku 22/23 wystartował
Od 11 do 27 września można zgłaszać swoje projekty do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla projektantów graficznych - Projektu Roku. 
Złote Spinacze kolejny rok z rzędu z rekordem zgłoszeń
Do 21. edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęły aż 482 zgłoszenia w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu. Do kategorii głównych nadesłano 309 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 128, a do kategorii specjalnych 45 zgłoszeń.
Znaki Jutra 2023: przegląd znaków, logo i symboli graficznych
Czas przemian, napięć, oczekiwań, nadziei i działania. Czas w którym ze szczególną uwagą definiujemy kształt przyszłości. Czy mamy realny wpływ na obraz świata w którym żyjemy? Świat wyidealizowany, świat zepsuty, a może jednak nadal pełen piękna i harmonii? Ideały w konfrontacji z codziennością życia stanowią o naszej tożsamości kulturowej, społecznej,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764