logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laureaci pierwszej edycji Targów Reklama360

   18.05.2014, przeczytano 4436 razy
ilustracja

Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem Prof. dr hab. Tomasza Matuszewskiego dokonał wyboru Złotych Medalistów MTP. Nagrody przyznano mając na uwadze wysoką jakość prezentowanych produktów, ich design i funkcjonalność.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laureaci-pierwszej-edycji-targow-reklama360,21666,artykul.html

Nagrodzone produkty:

Drukarka wielkoformatowa E+JET

Dystrybutor: Color Group s.j., Chorzów

E+ Jet – przełomowa drukarka łącząca najwyższą jakość, wysokie prędkości oraz ekologiczne atramenty. Maksymalna rozdzielczość 1440 DPI, maksymalna prędkość druku 98m2/h. Dwie głowice Epson DX5, druk zmienną kroplą, zaawansowana funkcja redukcji paskowania pomiędzy przebiegami karetki, maksymalna szerokość druku 320cm, bogaty w funkcje program RIPujący to główne zalety urządzenia.      

Pieczątka COLOP PRiNTER Kameleon

COLOP POLSKA sp. z o.o., Bytom

Niebanalna koncepcja. Bardzo duża powierzchnia reklamowa w połączeniu z łatwą i szybką personalizacją. Wystarczy wykonać szybki wydruk karteczki indeksującej aby wygląd całego produktu zmienił się nie do poznania. Szybka aplikacja logotypu, zdjęcia, danych firmowych bez konieczności  generowania kosztów matryc sprawia, że produkt jest bardzo funkcjonalny. Oprócz standardowych funkcji jakie pełni pieczątka, jest dodatkowo nośnikiem reklamy. Stanowi także oryginalny gadżet, niezwykle modny po zaaplikowaniu zdjęcia na pieczątce.

Strona internetowa NO NAME

KENTO s.c. Obsługa Agencji Reklamowych, Kraków      

NO NAME to innowacyjne narzędzie dla Agencji Reklamowych. Jest to strona internetowa, do której dostęp mogą otrzymać Partnerzy Kento. Agencja może prezentować stronę swoim Klientom i wykorzystywać w materiałach marketingowych. Ta mobilna prezentacja na pewno oszczędzi czas i pieniądze, i zdecydowanie usprawni pracę Partnera z Klientem: wystarczy wgrać swój logotyp, zintegrować ze swoją stroną www i dostosować ofertę do potrzeb swojego Klienta.      

Drukarka wielkoformatowa FY-3286 J

Universal Digital Technology Equipment Ltd., China
Zgłaszający: PLOTSERWIS M. Janicki, M. Mrugała sp.j., Opole      

Ploter wyposażony jest w nowe głowice Seiko 508GS, które dynamicznie przetwarzają każdy kolor w 3 rozmiarach kropli, dla uzyskania gładkiego gradientu i pełnego bogatego koloru przy każdej prędkości druku. Urządzenie jest idealnym narzędziem do wysokonakładowej produkcji reklam. 3286J drukuje produkcyjnie m.in. billboardy, banery, grafikę samochodową, osiągając maksymalną prędkość do 96m2/h, przy czym wymaga tylko prostej, podstawowej opieki użytkownika.     

Targi Reklama360 objęte były patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.reklama360.eu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Byłem widziałem, i jak bym wziął walizeczkę na materiały targowe jak na remę to bym się ośmieszył, wystawców tyle co kot napłakał, zwiedzających w jednym czasie tyle samo. Na szybkiego 30 min i po sprawie w 3 godziny porozmawiałem dłuższą chwilę z 1/3 wystawców.

Porównując formułę, pod względem parkingu, dojazdu, zorganizowania i przejść między stoiskami dużo lepiej niż remowo.

Najnowsze w tym dziale

Neolt – włoska jakość urządzeń do post-produkcji
Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.
Influencerzy testują produkty Aldi
ALDI rozwija kolejny etap kampanii marketingowej, która rozpoczęła się we wrześniu tego roku pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. Głównymi bohaterami kampanii są produkty marek własnych, a do ich testowania zapraszani są klienci i influencerzy.
Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg na prowadzenie profili marki Tymbark – lidera na rynku soków, nektarów i napojów – w mediach społecznościowych.
Czytaj PL – ponad 130 tysięcy przeczytanych książek w miesiąc
Ponad 130 tysięcy – tyle książek pobrali w tym roku uczestnicy akcji Czytaj PL, pobijając jednocześnie o prawie 50 procent rekord poprzedniej edycji. Polacy czytali od Islandii aż po Antarktydę – plakaty z kodami QR można było znaleźć na 4 kontynentach, w 14 krajach, blisko 1000 miejscowościach w Polsce i 28 miejscach za granicą. Aż 50 tysięcy osób specjalnie pobrało...
Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę
Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764