logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laureaci pierwszej edycji Targów Reklama360

   18.05.2014, przeczytano 4519 razy
ilustracja

Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem Prof. dr hab. Tomasza Matuszewskiego dokonał wyboru Złotych Medalistów MTP. Nagrody przyznano mając na uwadze wysoką jakość prezentowanych produktów, ich design i funkcjonalność.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laureaci-pierwszej-edycji-targow-reklama360,21666,artykul.html

Nagrodzone produkty:

Drukarka wielkoformatowa E+JET

Dystrybutor: Color Group s.j., Chorzów

E+ Jet – przełomowa drukarka łącząca najwyższą jakość, wysokie prędkości oraz ekologiczne atramenty. Maksymalna rozdzielczość 1440 DPI, maksymalna prędkość druku 98m2/h. Dwie głowice Epson DX5, druk zmienną kroplą, zaawansowana funkcja redukcji paskowania pomiędzy przebiegami karetki, maksymalna szerokość druku 320cm, bogaty w funkcje program RIPujący to główne zalety urządzenia.      

Pieczątka COLOP PRiNTER Kameleon

COLOP POLSKA sp. z o.o., Bytom

Niebanalna koncepcja. Bardzo duża powierzchnia reklamowa w połączeniu z łatwą i szybką personalizacją. Wystarczy wykonać szybki wydruk karteczki indeksującej aby wygląd całego produktu zmienił się nie do poznania. Szybka aplikacja logotypu, zdjęcia, danych firmowych bez konieczności  generowania kosztów matryc sprawia, że produkt jest bardzo funkcjonalny. Oprócz standardowych funkcji jakie pełni pieczątka, jest dodatkowo nośnikiem reklamy. Stanowi także oryginalny gadżet, niezwykle modny po zaaplikowaniu zdjęcia na pieczątce.

Strona internetowa NO NAME

KENTO s.c. Obsługa Agencji Reklamowych, Kraków      

NO NAME to innowacyjne narzędzie dla Agencji Reklamowych. Jest to strona internetowa, do której dostęp mogą otrzymać Partnerzy Kento. Agencja może prezentować stronę swoim Klientom i wykorzystywać w materiałach marketingowych. Ta mobilna prezentacja na pewno oszczędzi czas i pieniądze, i zdecydowanie usprawni pracę Partnera z Klientem: wystarczy wgrać swój logotyp, zintegrować ze swoją stroną www i dostosować ofertę do potrzeb swojego Klienta.      

Drukarka wielkoformatowa FY-3286 J

Universal Digital Technology Equipment Ltd., China
Zgłaszający: PLOTSERWIS M. Janicki, M. Mrugała sp.j., Opole      

Ploter wyposażony jest w nowe głowice Seiko 508GS, które dynamicznie przetwarzają każdy kolor w 3 rozmiarach kropli, dla uzyskania gładkiego gradientu i pełnego bogatego koloru przy każdej prędkości druku. Urządzenie jest idealnym narzędziem do wysokonakładowej produkcji reklam. 3286J drukuje produkcyjnie m.in. billboardy, banery, grafikę samochodową, osiągając maksymalną prędkość do 96m2/h, przy czym wymaga tylko prostej, podstawowej opieki użytkownika.     

Targi Reklama360 objęte były patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.reklama360.eu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Byłem widziałem, i jak bym wziął walizeczkę na materiały targowe jak na remę to bym się ośmieszył, wystawców tyle co kot napłakał, zwiedzających w jednym czasie tyle samo. Na szybkiego 30 min i po sprawie w 3 godziny porozmawiałem dłuższą chwilę z 1/3 wystawców.

Porównując formułę, pod względem parkingu, dojazdu, zorganizowania i przejść między stoiskami dużo lepiej niż remowo.

Najnowsze w tym dziale

Komunikacja+ wspiera Billennium w zakresie EB i SM
Grupa Komunikacja+ nawiązała współpracę z Billennium S.A., firmą oferującą innowacyjne rozwiązania i usługi IT dla biznesu. Działania GK+ skupiają się na dwóch obszarach: employer branding oraz social media.
Benq RP02 – nowa seria interaktywnych monitorów 4K UHD
BenQ wprowadził na polski rynek serię trzech wielkoformatowych monitorów interaktywnych o rozdzielczości 4K UHD: RP6502, RP7502 i RP8602 o przekątnych ekranu odpowiednio 65, 75 i 86 cali. Monitory wyposażono, w niespotykane dotąd w monitorach, czujniki stężenia dwutlenku węgla (CO2) oraz pyłów PM 2,5 i PM 10. Monitorują one nieprzerwanie stan powietrza i sygnalizują...
Lipton Ice Tea wprowadza do obiegu w Polsce butelki wykonane w 100% z recyklingu

Lipton Ice Tea, lider na rynku herbaty mrożonej w Polsce, wprowadza do obiegu butelki w 100% wykonane z rPET, czyli plastiku pochodzącego w całości z recyklingu. W ten sposób marka chce zminimalizować w swoich procesach produkcji wykorzystanie surowca pierwotnego i przejść na model obiegu zamkniętego. Działania te są elementem programu zrównoważonego rozwoju...
Multisport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych
Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność...
Natalia Kowalska awansuje na stanowisko Strategy Managera w Lightscape
Z początkiem lipca Natalia Kowalska objęła w Lightscape nowoutworzone stanowisko Strategy Managera. W ramach tej roli będzie odpowiadać za wdrażanie nowych projektów agencji, a także koordynację i optymalizację działań prowadzonych dla dotychczasowych klientów firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764