logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lauren Walker i George Patten na nowych stanowiskach w Dentsu Aegis Network

  PR 07.06.2019, przeczytano 214 razy
Lauren Walker

Lauren Walker i George Patten zostali mianowani na stanowiska regionalne. W nowych funkcjach skoncentrują się na procesach biznesowych oraz globalnej spójności.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lauren-walker-i-george-patten-na-nowych-stanowiskach-w-dentsu-aegis-network,382818,artykul.html

4 czerwca br. Dentsu Aegis Network ogłosiło powołanie Lauren Walker na Regional Operating Officer w regionie EMEA. Lauren dołączyła do Dentsu Aegis Network w 2017 r., wcześniej pracowała w IBM. Jako główny specjalista ds. danych w regionie EMEA zarządzała w tym obszarze transformacją dotyczącą danych. Wraz z ponad 500 osobowym zespołem zajmowała się badaniami rynku, naukami społecznymi, danymi oraz nauką i inżynierią cyfrową.

George Patten przez 15 lat zdobywał doświadczenie w OMD oraz PHD, w następnej kolejności pracował w Accenture Interactive Operations, skupiając wokół marketingu klientów z Azji Południowo-Wschodniej. Na stanowisku Regional Operating Officer będzie dbać o to, by zachodząca transformacja postępowała płynniej oraz skoncentrować się na obsłudze klienta przy każdorazowym wykorzystaniu danych oraz technologii.

Neil Gissler, który do Dentsu Aegis Network dołączył w 2016 r. na stanowisku Regional Operating Officer odpowiada natomiast za obszar Ameryki Płn. oraz Ameryki Płd.

Wszyscy ww. eksperci podlegają globalnemu Prezesowi ds. Operacji Biznesowych, którego funkcje sprawuje Volker Doberanzke z Dentsu Aegis Network związany od marca br. oraz Dyrektorom Generalnym poszczególnych regionów (Takaki Hibino, Prezes Zarządu Dentsu Aegis Network APAC; Giulio Malegori, Dentsu Aegis Network CEO EMEA oraz Nick Brien, Dentsu Aegis Network CEO Americas & US).

Awanse mają na celu uspójnienie usług oferowanych światowym klientom na wszystkich rynkach oraz zaproponowanie rozwiązań bardziej zintegrowanych, które podołają większym wyzwaniom biznesowym.

- Aby być liderem rynku w obsłudze naszych klientów i pomagać im utrzymywać i rozwijać się w cyfrowym środowisku, musimy starać się szukać bardziej inteligentnych i lepszych sposobów zaspokojenia ich potrzeb. George, Lauren i Neil to troje sprawdzonych liderów, którzy potrafią zmienić sposób działania firm, koncentrując się na spełnieniu i ciągłym doskonaleniu. – mówi Volker Doberanzke, Global Business President Operation

- Bycie napędzanym danymi, pomysłami i technologią jest tym, co wyróżnia Dentsu Aegis Network. W dalszym ciągu inwestujemy w dostarczanie tego takich rozwiązań naszym klientom. Lauren posiada unikalną perspektywę związaną z danymi i technologią, która napędza biznes naszych klientów i cieszę się, że mogę powitać ją w zespole wykonawczym EMEA. - Giulio Malegori, CEO, Dentsu Aegis Network EMEA

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Arlon Graphics: Teraz po polsku
Dla dalszego wsparcia polskich klientów Arlon uruchamia polską wersję swojej strony internetowej. Na stronie jest mnóstwo szczegółowych informacji o produktach,  aplikacjach, profilach druku, wskazówkach technicznych, aktualizacjach oraz o tym, jak otrzymać handlowe lub techniczne wsparcie.
Usługi YSoft SafeQ Integrated Print Management i Document Capture Solution są teraz zintegrowane z urządzeniami wielofunkcyjnymi Brother.
Awans w Os3
Marta Bresińska awansowała na stanowisko Group Account Directora w oS3.  To nowa pozycja w agencji.
Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 miliona złotych
Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych.
Marka Freeyu ogłasza współpracę z Marcinem Gortatem
W ramach współpracy marka FreeYu została jednym z głównym partnerów fundacji Marcina Gortata Mierz Wysoko, której celem jest wspieranie młodych ludzi w realizacji własnych marzeń sportowych. Pierwsze aktywacje w których marka będzie aktywnie brać udział to wydarzenia sportowe dla dzieci, Marcin Gortat Camp, które odbędą się w czerwcu w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764