logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lavazza kontynuuje współpracę z Cut The Mustard

  PR 09.03.2023, przeczytano 568 razy

Lavazza Polska przedłużyła bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie nadal wspierać reklamowo markę Lavazza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lavazza-kontynuuje-wspolprace-z-cut-the-mustard,399227,artykul.html

Cut The Mustard czwarty rok z rzędu (od 2019 roku), będzie odpowiedzialna za prowadzenie kanałów w social media (Facebook, Instagram), a także za realizację aktywacji konsumenckich, lokalne produkcje foto i video oraz współpracę z influencerami. Całość prac ze strony Cut The Mustard, nadzoruje Nastazja Rodziewicz-Radziszewska, senior account manager, która prowadzi projekt od samego początku współpracy, czyli od 2019 roku.

- Zrozumienie i zaufanie to podstawa w biznesie. Lavazza to klient, z którym łączy nas bardzo dobra relacja. Przez cztery lata byliśmy weryfikowani w zakresie naszej skuteczności i innowacyjności. Cieszę się, że możemy wspierać Lavazzę w rozwoju, oferując szeroką gamę rozwiązań digitalowych – mówi Karolina Witecka, CEO w Cut The Mustard.

Jednym z ostatnich działań dla marki Lavazza była komunikacja, w której marka była sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W studiu WOŚP powstała wyjątkowa kawiarnia, obsługiwana przez profesjonalnych baristów. Działaniom towarzyszył konkurs dla miłośników kawy w komunikację, którego zaangażowani byli influencerzy.

Agencja ma na koncie sporo aktywacji digitalowych z udziałem wielu influencerów. Znaleźli się wśród nich, m.in.: Krzysztof Gonciarz, Lara Gessler, Jakub Kosel, Wujaszek Liestyle, Kasia Gandor, Rezigiusz, Daria Ładocha.

Źródło: Cut The Mustard Sp. z o.o.

www.cutthemustard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

STS Partnerem Czołowym Pogoni Szczecin
STS podpisał kontrakt sponsorski z Pogonią Szczecin, czwartą drużyną minionego sezonu Ekstraklasy. Kontrakt będzie obowiązywać do końca rozgrywek 2026/2027. Na mocy porozumienia, STS został Partnerem Czołowym i oficjalnym bukmacherem klubu z Pomorza.
Marka Familijne z wakacyjną loterią konsumencką
1 lipca br. ruszyła loteria konsumencka „Mus to zobaczyć!” zorganizowana przez markę Familijne z portfolio firmy Colian. Na jej uczestników codziennie czeka gotówka, a w wielkim finale rodzinny wyjazd do krainy bajek pod Paryżem. Działania będą intensywnie promowane w mediach oraz w punktach sprzedaży w całej Polsce.
Bang & Olufsen w portfolio Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie marek z branży audio-wideo. Do głównych obowiązków HSH PR będzie należało prowadzenie biura prasowego marki, kreowanie wizerunku firmy w mediach, doradztwo w zakresie zakupu powierzchni reklamowych oraz koordynowanie...
Obiektyw Voigtlander APO Lanthar II 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
HP sponsorem tytularnym zespołu Ferrari w Formule 1
Firmy Ferrari i HP ogłosiły wieloletnie partnerstwo, w ramach którego zobowiązują się wspólnie do rozwoju zrównoważonych innowacji i przyspieszenia rozwoju technologii w zespole Formuły 1 o nowej nazwie „Scuderia Ferrari HP”. Na samochodach i kombinezonach włoskiej ekipy pojawi się charakterystyczne niebieskie logo z białymi inicjałami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764