logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lavazza na francuskich kortach w loterii od Nav agency

  PR 23.05.2022, przeczytano 181 razy
ilustracja

Lavazza, znana na całym świecie włoska marka kawy, wystartowała z ogólnopolską loterią, która koncentruje swoją komunikację wokół turnieju tenisowego Roland-Garros. Główną nagrodą jest wycieczka do Paryża.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lavazza-na-francuskich-kortach-w-loterii-od-nav-agency,395947,artykul.html

Ścieżki marki Lavazza i tenisa przecięły się w 2011 roku w Londynie. Od tego czasu firma kontynuuje szerzenie włoskiej tradycji picia kawy na najbardziej prestiżowych imprezach tenisowych na całym świecie - Wimbledon, Roland Garros, US Open i Australian Open.

W ogólnopolskiej loterii marka nawiązuje do turnieju Roland-Garros, którego jest sponsorem i oferuje uczestnikom aktywacji wyjątkowe, paryskie doświadczenie. Trzech zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi spędzi cztery dni w stolicy Francji. Lavazza zagwarantuje zwycięzcom mocno powiązany z kortami tenisowymi paryski experience, w aromacie włoskiej kawy. Nagrodami drugiego i trzeciego stopnia są zestawy gadżetów Roland-Garros oraz zestawy kaw i kubków Lavazza & Roland-Garros.

Aby wziąć udział w losowaniu, uczestnicy muszą zakupić dwie różne kawy Lavazza i zarejestrować paragon na stronie zaserwujparyz.pl. Mogą to zrobić do 5 czerwca 2022 roku. Dodatkowym wyróżnikiem aktywacji jest niestandardowy mechanizm, który wykorzystuje natywne funkcje telefonu i dodatkowo uatrakcyjnia cały proces wyłonienia zwycięzcy. Aby dowiedzieć się, czy wygrałeś, potrząśnij telefonem. Spowoduje to rozsypanie się ziaren na boki i ujawnienie informacji o wygranej lub jej braku.

Agencja NAV odpowiada za koncepcję, mechanizm, dobór nagród (w tym zaplanowanie wyjazdów do Paryża). Agencja odpowiada również za kompleksową obsługę prawną i finansową loterii, development strony oraz kreację POSM.

Źródło: NAV agency

www.navagency.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764