logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lech Free 0,0% podbija Saharę

  PR 21.03.2019, przeczytano 407 razy
ilustracjastrzałka

Cztery dni pustynnego biegu, 50, a nawet 120 km do pokonania, 86 śmiałków i jedna idea – #możeszwszystko. Tak podsumować można zakończony 17 marca Runmageddon Sahara – pełen ekstremalnych wyzwań bieg przeszkodowy, którego sponsorem strategicznym w sezonie 2019 został Lech Free 0,0%.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lech-free-0%2C0procent-podbija-sahare,381742,artykul.html

Runmageddon Sahara to wieloetapowy, ekstremalny bieg terenowy, którego trasy prowadziły przez pustynię piaszczystą, kamienistą i góry. Na zawodników, oprócz przeszkód przygotowanych przez organizatorów imprezy, czekały przede wszystkim trudne warunki atmosferyczne, serwowane przez królową wszystkich pustyń – Saharę. Wydarzenie sportowe było jednak nie tylko okazją do sprawdzenia swojej „siły i charakteru”, ale przede wszystkim do udowodnienia sobie, że jeśli chcesz - #możeszwszystko. Hasło to, od przeszło roku, w swojej komunikacji wykorzystuje Lech Free 0,0%. Należąca do Kompanii Piwowarskiej marka w 2019 roku została sponsorem strategicznym wszystkich eventów sportowych realizowanych pod parasolem Runmageddonu.

ilustracjastrzałka

W ramach współpracy z Runmageddonem, marka wysłała na Saharę dwójkę swoich ambasadorów – Julitę Kotecką-Nerek, trenerkę biegową, oraz Pawła Nerka, trenera crossfitu. Para stanęła w gronie najlepszych i wystartowała na najtrudniejszym dystansie biegu – 120 km z przeszkodami. Razem udowodnili, że niezależnie od tego, jaką dyscyplinę trenujesz, #możeszwszystko – nawet wziąć udział w pustynnym biegu. Kotecka w swojej kategorii zajęła 3 miejsce wśród kobiet, a Nerek znalazł się w gronie 10 najlepszych zawodników.

Runmageddon Sahara to jednak dopiero początek. Oprócz pustynnych zmagań w Maroku, przyjdzie czas również na kilkanaście imprez biegowych w Polsce, na mecie których na każdego z zawodników czekać będzie orzeźwiający i bezalkoholowy Lech Free 0,0%. To piwo skierowane do osób młodych, prowadzących aktywny tryb życia, które na co dzień chętnie uprawiają sport – zawodowców, jak i amatorów. Takich, które chcą cieszyć się smakiem piwa, bez konieczności rezygnowania z codziennych aktywności.

ilustracjastrzałka

Kompleksową obsługą działań związanych ze współpracą obu marek zajmują się: Tailor Made PR (komunikacja PR oraz współpraca z influencerami, produkcja contentu, a także moderacja sportowej grupy na Facebooku #możeszwszystko), Cut The Mustard (obsługa kanałów social media Lech Free 0,0%) oraz Zenith Optimedia (zakup mediów).

Źródło: Tailor Made PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polski oddział OPPO, wiodącego w skali globalnej producenta urządzeń mobilnych, z początkiem kwietnia 2020, rozpoczyna współpracę w zakresie PR z agencją 24/7Communication.
Skyn zachęca ludzi do pozostania w domu globalną akcją „Stay and f*** at home”
Ruch społeczny został zapoczątkowany w mediach społecznościowych hashtag’iem #staythefhome. Marka nawołuje do tego, aby w ramach bezpieczeństwa „zrobić sobie dobrze i zostać w domu”.
Tyskie: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”
Tyskie startuje z nową kampanią w ramach platformy komunikacji „Przejdźmy na TY” pod hasłem: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”.
PR Calling, agencja specjalizująca się w obsłudze firm napędzanych innowacjami, rozpoczyna współpracę z najpopularniejszą aplikacją zakupową w Polsce – Listonic.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764