logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lech zagra z Zagłębiem z mistrzowskim logotypem na froncie koszulek

  PR 19.05.2022, przeczytano 222 razy

STS, sponsor strategiczny Lecha i największa polska firma bukmacherska, zdecydował na ostatni mecz sezonu 2021/2022 o zmianie swojego logo na froncie koszulek na specjalnie zaprojektowany napis z okazji zdobycia mistrzostwa Polski przez poznańską drużynę. – Pomysł STS bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin - mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lech-zagra-z-zaglebiem-z-mistrzowskim-logotypem-na-froncie-koszulek,395909,artykul.html

Lech Poznań po derbowej wygranej z Wartą zapewnił sobie 8. mistrzostwo Polski w historii. Przypadło na rok, w którym klub świętuje 100-lecie powstania. 21 maja Kolejorz rozegra na własnym stadionie ostatni mecz sezonu, a jego przeciwnikiem będzie Zagłębie Lubin. Z tej okazji STS, sponsor strategiczny, zaproponował zmianę swojego logotypu na koszulkach meczowych. W jego miejsce pojawi się specjalnie zaprojektowany napis. To wyjątkowa inicjatywa, gdyż do tej pory w polskiej lidze żaden ze sponsorów nie zdecydował się na taki krok.

-    Działalność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Dlatego też wyszliśmy z inicjatywą, by na ostatni mecz w sezonie logo STS na koszulkach Lecha zastąpiło specjalne hasło z okazji zdobytego mistrzostwa. Chcemy w ten wyjątkowy sposób wspólnie świętować ten sukces - mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

-     STS to nasz wieloletni sponsor i sprawdzony partner. Dlatego ich pomysł bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin. Chcę podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy podejmujemy razem tego typu działania. Podobnie było w przypadku rocznicowych koszulek retro, w których zagraliśmy w dniu setnych urodzin klubu, a na ich froncie nie było tego dnia logo naszego sponsora. Przed meczem z Zagłębiem firma Mateusza Juroszka zgodziła się również kolejny raz na zdjęcie swojej reklamy z trybuny po to by więcej kibiców Lecha mogło uczestniczyć we wspólnym świętowaniu mistrzostwa Polski. Bardzo za to dziękujemy. Jesteśmy zadowoleni, że ten tytuł, podobnie jak poprzednie mistrzostwo wywalczyliśmy z logo STS na naszych strojach - podkreśla Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań.

Część z limitowanych, mistrzowskich koszulek będzie dostępna dla kibiców w licytacji charytatywnej i w konkursach zorganizowanych przez sponsora strategicznego Lecha.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. W ciągu minionych 9 lat współpracy z klubem z Poznania bukmacher przeprowadził szereg unikatowych projektów jak np. umożliwienie kibicom podjęcia decyzji, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligi Europy z FC Basel. STS – wspólnie z kibicami i Lechem Poznań – zrealizował i wsparł również takie projekty, jak oglądanie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy umieszczenie logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.

Źródło: Grupa STS

www.sts.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764